Usmeni ispti kod prof. Zorice Bulat

Started by Wiseguy, 13-06-2011, 14:04:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Wiseguy

Ima li koga da zna nesto o ovoj temi, ja sam njuskao, ali nista nisam pronjuskao, pretpostavljam da profesorka nije ispitivac dugo vremena...

Bred

Ne, nego joj je verovatno ovo prvi put da ispituje, do sad je bila asistentkinja a kao asistentkinja je bila prilicno ....  :namcor  :K2:

zmajic

nemam lepo iskustvo sa njom iz junskog roka.
Sva tri pitanja sam znala i procenila je da nemam dovoljno znanja za prolaz. Znanje mi je ostalo na znanju za kolokvijum .
Sta da vam kazem...

Wiseguy

Da se javim i ja posto sam imao teskoce da za sebe nadjem informacije o njoj pa da drugima bude lakse...

Dakle,  da ne kazem nista ruzno kad je u pitanju konacna procena jer sam dobio 4 poena vise od moguceg maksimuma na usmenom, sto samo jos jednom potvrdjuje da ko hoce bolonju da postuje on je postuje, a ko nece, i ne mora. Tj. sve se moze kad se hoce. Profesorka je vrlo neprijatna, deluje mi da se poprilicno trudi da ti stavi do znanja da ti cini ogroooomnu uslugu sto te uospte slusa. Kad je u pitanju nesto sto ne zna, tj. sto nije sigurna da li je student u pravu (jer navodno ne predaju sve profesorke isto i predavanj se razlikuju od godine do godine) nije je sramota da otvori na licu mesta prezentaciju predavanja o kom se radi i proveri. To u neku ruku i nije lose ako ste sigurni u svoje znanje.
Bukvalno me je maltretirala za detalje, terala me npr. pored 10 istorijskih aspekata trovanja olovom kojih se JESAM setio, da se setim i "jos jednog vaznog" celih 5 minuta uz opasku da "ona nigde ne zuri". To jedno vazno su bili olovni vojnici prokleti. Rekla mi je da bi me prof. Matovic verovatno odmah oborila da kod nje to nisam znao. :S Kasnije mi je na neki odgovor o klinickim slucajevima u vezi sa trovanjima olovom rekla "molim vas kolega, pa kod nas nije zabelezeno akutno trovanje olovom 40 godina, a u Americi verovatno zadnjih 100, necemo o tome", kao da ja radim u praksi pa znam da l jeste il nije, ja naravno znam samo ono sto mi je predavano.

Sve u svemu, jedna neprijatna osoba, izbacilavala je u toku tog mog odgovaranja ljude iz kancelarije, razgovarala telefonom... Nije presrecna kombinacija iako sam super prosao na kraju sa poenima.

Bred


TanjA

Retko neprijatan usmeni, nema sta...
Shvatih da sam od retkih (ili jedina?!) koja je uspela da izvuce 9ku, ali po kojoj ceni!??  :wall:
Stresss brate, prekidanje posle svake reci, ukljucujuci i veznike, nadobudan stav, naravno pametni brzo vrate pitanja i odu... Devojka je pre mene, koja je inace prosli put okinula kod nje NI ZBOG CEGA, dobila 8 iako je sve informacije iznela... ne zna se zasto.

Sta da kazem osim ~ mozda ipak bolje cekati sledeci rok i nekog drugog?!  :K2:

xyz

Jel' moze da se prisustvuje ispitu,tj. da se slusa ispit iz toksikoloske hemije?

gagaj

Moze li neko da napise koja su pitanja kod prof.Bulat postavljana u skorijim rokovima :help2: