Potrebno noviji testovi iz analiticke

Started by Bred, 11-09-2006, 19:35:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Ako neko ima, bilo bi pozeljno da mi posalje. Hvala  :wink:

Coolgemini

I ja ih isto trazim...Problem je sto niko nema primerak originalnog testa jer se on vraca.Probacu da nadjem neku identifikaciju ili kopiju sa originalom,pa ti javljam :wink:

zoe

Ne znam sto se toliko uzbudjujete oko tih novih testova, kad se sve vrti isto vec vekovima. Zadaci su iz zbirke, a sve ostalo je sa predavanja... Ja imam gomiletinu starih testova lepo ukoricenih, pa ako je neko zainteresovan rada sam pozajmiti. Takodje imam i sva predavanja.

Coolgemini

Zoe,u zadnja dva roka nije bash tako..Sve se vise izbegava zbirka i daju se neki primeri i zadaci sa predavanja..Profesorkama je izgleda dojadilo da daju zadatke iz zbirke,pa odlucishe da vide kako se prate predavanja..sada u septembru je bilo bash iznenadjenje.Tri zadatka van zbirke.. :roll:..interesting.. :][

bla

i sad je kao odjednom problem resiti zadatke koji nisu u zbirci.
mogao bi neko da skenira ranije testove da ljudi vide formu testa. sve ostalo prepustiti zdravoj pameti (ukoliko je prisutna)

Maslacak

E zaista...
Zar su ti zadaci koje one daju van zbirke toliko drugaciji da se ne mogu resiti?

Ja sam gomilu tih pismenih i kolokvijuma iz prve i druge godine spremala samo uceci stare testove... i uvek se desavalo da daju nesto sto nije u tim testovima, ali sam uvek uspevala i to da resim... valjda to svako moze, ako upotrebi malo zdravog razuma :>
Naravno, ne znam u kojoj meri su to menjale, u svakom slucaju je dobro nabaviti i te nove...

Bred

maslacak u offu si. :)
Ako imas testove, skeniraj ih ili uploaduj ali bez diskusije o samim testovima u ovoj temi.

Ksenija

e stvarno dajte testove ili pitanja za prvi kolokvijum iz analiticke...uploadujte to!!!

Coolgemini

Ksenija,mislim da cete to ipak morate da kopirate,posto ne postoji nikakva mogucnost za upload..Ima suvishe mnogo strana,a pritom su data i resenja tih zadataka... :roll:

maki86