Predavanja vredna paznje

Started by M^i^M^a, 29-09-2006, 11:33:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

M^i^M^a

Da li bi nam neko od `starijih` kolega dao savet u vezi predavanja na koja vredi ici 

Nadja

Predavanja iz farmakologije sigurno! prosle god nisam isla ali probacu tokom pete da pratim, ako ne budem imala vezbe u tom terminu  :happy:

dala si mi ideju da postavim isto pitanje za petu godinu  :lol:

M^i^M^a

Cula sam da je dobro ici na patofizu zbog nekih kolokvijuma preko kojih je moguce dati ispit..

Nadja

Ej da izvini zaboravila sam da vi (opsti smer) to imate na cetvrtoj! patofizu obavezno polazi preko kolokvijuma,koje mozes da polazes samo ako posecujes predavanja, to ti je stvarno veliko olaksanje. ja to nisam iskoristila, ali sad znam da bi mi bilo mnogo lakse da sam to shvatila ozbiljnije!

qwertz

A predavanja iz tehnologije ili analitike? Da li da ih posecujemo?

irena

Tehnologija ume da bude prilicno smorna,a analitika....zavisi. Prvi semestar mi je bio ok, ali drugi....nisam isla. Mada, kako se vecina studenata zali na ispit mozda nije lose pratiti predavanja, ako imas vremena.

qwertz

MIMO da kazemo moderatorima da preimenuju temu!! Mozda bolje!! Na koje predavanje u cetvrtoj godini nije bas neophodno ici!? :loptica

M^i^M^a

#7
pa ima li bitne razlike?

Ako neko svrati do RC-a za vreme pauze (od par sati) do uvodnog predavanja iz tehnologije neka nam prenese utiske sa danasnjih predavanja

SPRING

Bila sam danas na predavanjima... I sad ispada kao da se hvalim... :roll:

Ok je bilo, meni je predavanje iz farmakologije bilo zanimljivo, a tehnologija manje vise, tesko mi je da pratim predavanja gde ne moram da pisem (ili gde ne mogu to, cak i ako hocu)... Videcemo... Jel ima neko predstavu kako izgledaju prve vezbe iz tehnologije, sta treba da se uci, a sta moze da se preskoci?  :`?

M^i^M^a

na prvim vezbama valjda radimo praskove..treba da se nauci od 7-34 strane

willie the scot

...svidja mi se kad profesori kazu :"ovo morate da zapamtite da vam ostane do kraja zivota."...konacno dodir strucnog znanja...
predavanja iz farmakologije su interesantna...predavanja iz tehnologije bi trebala da budu takodje...ali iz nekog razloga :`?

aziraphale

bio sam danas na tehnologiji. bogu za plakati. da li je problem u materiji ili profesoru, rano mi je reci, ali da ovo ne lici ni na sta, to stoji.

Maslacak

Ja ne volim kad kazu to za "ceo zivot"... zvuci tako pretenciozno...

A etika? Bromi?
Kako ja to trenutno vidim...ici cu samo na patofiziologiju... :K

Dirk

ja sam se razocarao kad nas uce kako se popunjava recept pa ko da smo debili
Nije ni cudo sto ce Srbija uvek biti dno kada toliko vremena gubimo na nebuloze a nista ne radimo
Farmacija ne zasluzuje da traje vise od 3 god maximalno pa ko se sec fizike ej fizika ljudi kome to treba a mogli su da nas uce jos i slova i kako se racuna jer mozda ne znaju svi sva slova i mozda se neko provukao na sabiranju 2 trocifrena broja

Bred

#14
Ccc dirk, potrebno je da nzas kako se recept pise. Da, predavanja iz tehnologije su monotona delimicno zbog nezanimljivosti same materije ali ja mislim da je veci problem sto nema knjige jer je meni npr lakse pratiti predavanja kad imam i knjigu ispred sebe pa kad mi padne koncentracija, da sam mogu da se "zanimam" prelistavajuci knjigu i trazeci ono sto bi moglo da mi bude zanimljivo u trenutku dosade.

Ja na etiku i brome nisam mogao da idem- isao sam prvih nekoliko puta, ne isplati se :roll: