Kada izlazi spisak grupa za 4. godinu i kada pocinju vezbe?

Started by Dirk, 16-10-2006, 06:39:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dirk

Kada izlazi spisak grupa za 4. godinu i kada pocinju vezbe?

Bred

Spisak verovatno ove nedelje a vezbe verovatno pocinuu sledece nedelje kao i svih prethodnih godina

Keleraba

Jel ima nekih informacija sa faksa o tome kad pocinju vezbe,osim bromatologije..koji su vec poceli?

MiKy

 izadje spisak do cetvrtka onda u petak bude zamena grupa(ukoliko neko hoce) a vezbe sledece nededlje....tako je bilo prosle godine,a na faksu nece biti obavestenje.Tehnologija prva izbaci spiskove

zoe

Еј, а та замена група стварно може без проблема да се изведе? То као неки уобичајени поступак?

Maslacak

Da da :)
Ljudi sa instituta za tehnologiju prvi formiraju grupe, pa tek onda dostavljaju drugim institutima. Spiskovi se formiraju prema onom rasporedu iz studentske slu¾be, a onda ljudi sa instituta odrede dan i vreme (pro¹le godine bio petak) kada mo¾ete doæi i izvr¹iti zamenu... ali koliko se seæam morate doæi sa zamenom... znaèi, pre toga morate naæi osobu sa kojom se menjate grupa, i oboje se pojavite tamo, stvar re¹ena :happy:

To inaèe bude op¹ti haos, ljudi ostavljaju ¹penadlama oglase na tabli: "menjam 12u grupu za 13u" itd :K Ali funkcioni¹e. Ja se nisam menjala, ali pro¹le godine je jedna ekipa koja se dr¾i zajedno od prve godine uspela da se iz 3 ili 4 grupe strpa u jednu :>

pig_am_am

jel' taj raspored iz studentske sluzbe ide po redosledu po kom smo predali indexe,azbucnom redu ili cemu vec?
mislim,mogu da pretpostavim,ali ajde da pitam ko pita ne skita. :>

Kremenko

Vezbe imamo sigurno sledece nedelje, posto imamo uvodno predavanje iz tehnologije(koje je naravno obavezno  :> ) u cetvrtak u 15 i 30 h u amf1. Sto se tice grupa,mislim da tu i nema pravila,mada sam cula da rasporedjuju po broju indexa.

Keleraba

E hvala na info o uvodnom iz tehnologije(mada se i ne obradovah bog zna kako),i ako neko sazna jos nesto novo neka pise...svaka informacija je dobro dosla...samo dok se ne ide u nas Kumodraz,.. :K :K :K     

pig_am_am

c c c... kelerabo,kelerabo...
imam ja informaciju da ove nedelje pocinju predavanja.  :K

nemoj da si lenja :cvet

Maslacak

Ide prvo prema danu upisa, a onda prema broju indexa.
Znaèi svi ljudi koji su se upisali 24.09. rasporeðuju se po broju indexa (od manjeg ka veæem), zatim oni 25.09. itd. sve do kraja.

tuffy

hm... ja imam info da vezbe iz tehnologije pocinju tek 29.... ?

milena


zoca

a jel' zna neko nesto za biohemicare...na kom institutu nama izlazi spisak?

mina-L

Dakle,da sumiram: UVODNI iz tehnologije je u cetvrtak u 15.30, a bromi jel u petak u 13.30?