Kada izlazi spisak grupa za 4. godinu i kada pocinju vezbe?

Started by Dirk, 16-10-2006, 06:39:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

A koje vezbe imamo svake nedelje a koje po blokovima?

olgica

Quote from: mina-L on 15-10-2007, 22:41:01
Dakle,da sumiram: UVODNI iz tehnologije je u cetvrtak u 15.30, a bromi jel u petak u 13.30?

Smor!
Da li to imamo svi ili po grupama?

Kremenko

Svake nedelje imamo tehnologiju i farmakologiju,dva bloka iz bromatologije(po jedan u svakom semestru) i jedan blok iz analitike lekova.

tarantulica

Ve¾be iz tehnologije traju bukvalno do poslednje nedelje do kada i predavanja, a farmakologija ima 7 ve¾bi u ovom semestru i 8 u sledeæem  :cvet

katarina


MiKy

i naravno kolokvijumi iz tehnologije koji su obicno na svakom trecem terminu vezbi...osim testova koji su ulazni kolokvijum

tarantulica

Moj savet svima koji su polo¾ili farmaceutsku je da ispola¾u te kolokvijume na vreme i ¹to pre polo¾e praktièni... Ja sam zavr¹ila sa ve¾bama pre 3 meseca i nièega se ne seæam....  a005

katarina

Ja imam neku ludu ideju da spremam tehnologiju za jun ili vec za septembar, jer sam cula da se prakticni zaboravlja, al videcemo...

tarantulica

Nije luda, nego super ideja!
Samo radi preko godine, ima dovoljno vremena do juna  :cvet

Maslacak

Da da, Kaæa, obavezno! :)
Ako odradi¹ normalno te kolokvijume preko godine, a ima¹ sve predispozicije da tako bude (nema¹ predmete iz treæe da se zamara¹ :>), praktièni ti uop¹te neæe biti te¾ak (a i asistenti su popustljiviji u junu)...a onda to mo¾e odmah da te natera da sprema¹ i usmeni (praktièni va¾i godinu dana)... svi ka¾u da mnogo znaèi kad se praktièni sprema odmah posle ve¾bi, a usmeni odmah posle praktiènog, jer je ispit obiman, a to je sve jako povezano :happy:

MiKy

ko bude u mogucnosti obavezno neka uradi tako jer stvarno znaci :gay:

katarina


Kremenko

Na tehnologiji je izbacen spisak i raspored vezbi za prvih sest grupa.Stoji da ce naknadno objaviti ostatak...Vezbe krecu od 22.10. i traju od 8.30 do 14h.

cvjetic

katarina,obavezno tako uradi!
a ja ti zelim srecu da dobijes dobru asistentkinju,jer ti mnogo zavisi od toga kako ce ti ici kolokvijumi...recimo,moja grupa je bila jako dobra,a samo 2 djevojke su dobile oslobodjenje,i nijedna 10 nije bila za citavu godinu... :roll:

tuffy

ej oce neko da menja 25tu grupu za 24? nek se javi na pm