Nova ispitna pitanja? Koja pitanja vaze za jun?

Started by TweeTy, 10-11-2006, 13:39:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TweeTy

Da li neko zna koja ce ispitna pitanja vaziti od sledeceg roka,tj. januarskog :hm?Kruze price gradom,kako ova stara vise ne vaze.Dakle koja pitanja i kod kojh profesora?

Smrda

pa tek su dali ta ispitna pitanja,nema logike da ih ponovo menjaju posle 2 roka,zar ne?!?

TweeTy

provalila sam da nema logike,ali logika i nije bas jedan od zakona koji vlada na nasem faksu :K
Nadam se da ih nece menjati.

Smrda

ja mislim da nece...ali ako bas zelis da oproveris posalji Adonisu pp....ukoliko neko ne odgovori u skorije vreme...

Al-Jasmina

Profesor je potvrdio Tweety na pm
da se pitanja menjaju od januara!!!

Profesore,da li ih mozemo dobiti u skorije vreme?

Adonis_Vernalis

Moja pitanja cete dobiti cim ih (i ako) budem promenio. Obecavam da ce to biti u decembru. Sto se ostalih profesora tice, pokusacu da ostvarim svoj "pozitivni uticaj", ali ne obecavam nista spektakularno...

U svakom slucaju, ovaj institut nikoga nije ostavio na cedilu. Nece ni ubuduce.

Smrda

i sta bi?
ima li ih?
posto ja ne mogu da ih nadjem,....

yeca

Smrdice i meni trebaju bar da bacim pogled jer drugo s njima ne mogu  :> ali budimo strpljivi.
Adonis je uvek na vreme obave¹tavao!

zoe

А у чему је фора да се та питања стално мењају? Зар гнозија није гнозија, како год се окрене? Просветлите мене неупућену...

Maslacak

Fora je u tome sto su pitanja vrlo uska i konkretna. Maltene tipa testa. Meni je ipak logicno, i ocekivala sam da se menjaju, jer je to prosto takva vrsta pitanja. Pretpostavljam da bi se malo ko prihvatio prilicno teskog posla da uci prosto samo odgovore na ta pitanja i tako izadje, ali svejedno (rekla bih da je to teze, nego da se lepo nauci) - to se radi da bi se sprecila bilo kakva vrsta slicne "manipulacije" :> A i da bi profesori malo osvezili sebi ono sto ce slusati na ispitu... U svakom slucaju se uci "sve", tako da i nema neke razlike. Naravno, super je imati ta pitanja, ali mislim da to sto se menjaju zaista nije neki problem...

mrvica


dissolved girl


TweeTy

Prof. Kovacevic je rekla da ce pitanja biti otprilike ista,mozda ce  nesto malo promeniti.Ako neko ima neku korisniju i konkretniju informaciju,neka prosledi:)

joja

Hello! Prvi put sam ovde i ne znam kako sve ovo funkcionise... Zanima me koja pitanja vaze za jun,posto planiram da izadjem tada, i kod kojih profesora vaze? i gde bih mogla da ih nabavim?  :roll:

Adonis_Vernalis