Toxini - I kolokvijum

Started by milena_dj, 12-12-2006, 17:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

ma nemam pojma,u prvih 15strana ima mnogo nabrajanja,podela,podpodela i to...
i mene zanima.

cvjetic

enea,ja imam o AASPF iz fizicke ako ti nesto znaci mogu da ti dam...

Murakami

Ajde neka neko napise neka pitanja za ovaj kolokvijum iz toxina!!!!! :hmm
Budite drugari !!! :ziveli

cvjetic

murakami,imas temu za kolokvijum...da te ne opominju...ali nece niko da pomogne... :(

Bred


Enea

ja stvarno ne znam kako kolokvijum izgleda,kada smo pitali ass na vezbama rekla je da ni ona stvarno ne zna,a da treba uciti sve...

milena_dj

meni rekose (studenti koji su polagali prosle god.) da su pitanja uglavnom na zaokruzivanje,ima i na dopunjavanje ali samo par.Uglavnom se niko ne seca pitanja,jer je bilo daaaaavno! iz Mokranjca obratiti paznju na 'probe',a iz praktikuma otprilike sve!

mikele

Quote from: milena_dj on 22-01-2007, 18:50:58
meni rekose (studenti koji su polagali prosle god.) da su pitanja uglavnom na zaokruzivanje,ima i na dopunjavanje ali samo par.Uglavnom se niko ne seca pitanja,jer je bilo daaaaavno! iz Mokranjca obratiti paznju na 'probe',a iz praktikuma otprilike sve!
A из уводног предавања?Вероватно и то треба све,од речи до речи,а такође треба читати и између редова не?  :namcor :namcor :namcor

xxx

pa nemoguce da od ovolikih forumasa ama bas niko nema nikakva pitanjca...interesantno...

Enea

ma bash je interesting,jer znate koliko ima pitanja?

Dukica

Ja vam napisah na prethodnoj strani cega sam se setila i jos jednom da vam ponovim,
bez panike,jer je stvarno lako.
Iz Mokranjca vam treba prvih 30 str,i za prvi i za drugi kolokvijum,tako da to naucite
u svakom slucaju.Al ne da izludite od toga,nego bukvalno osnovne stvari.

A pitanja su na zaokruzivanje i dopisivanje.
Pored onih kojih sam se setila( na prethodnoj strani ),
ima ih tipa da dopisete kojom motodom se nesto odredjuje,
koju vrstu trovanja izaziva neko jedinjenje,
sta je letalna sinteza itd.

Bred

joj a onaj mokranjac je opsiran u pm. :roll: i smara :)

zezilija

ja sam videla neka pitanja od prosle god. koja su imali biohemicari.npr:kako se dele antidoti?koji su faktori toxicnosti?treba da se napise princip neke metode...secam se da se pominju neke "prethodne probe" itd.dosta toga sto su oni radili mi nismo a i kada sam gledala taj test nisam znala ni ovoliko koliko sada znam( sto je mizerno) pa nisam mnogo zapamtila. :)

Enea

brede meni je mokranjac bash dobro napisan..ali brate ne mislim da cu zavrsiti farmaciju i raditi na leshevima..sumorni su mi toxini skroz.

cvjetic

asistentkinja je htjela danas samo da nam kaze kakav je test,i to je sve!! tako da nikakvih informacija nema,jedino sto znam je da ne treba da se uci oneciscenje reagenasa iz Mokranjca,i to je bukvalno sve sto je htjela reci!eto,ja nemam komentar na ovo!