Potpisi za VII semestar

Started by TweeTy, 09-01-2007, 18:46:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

TweeTy

Da li se zna kada ce biti potpisi?Ako neko ima bilo koju informaciju,sa bilo kog instituta,neka prosledi :)

vucica

Cula sam da su potpisi iz etike 29.1. za sve do slova M a 31.1. za ostatk godine. Za ostalo jos nista ne znam.

sandric

bice istaknuto ove nedelje na oglasnim tablama instituta

MiKy

potpisi iz patofize ce biti u cetvrtak posle predavanja

qwertz

tehnologija 29.12.07. od 9h do 11h! Treba uplatiti 200 dinara na neki ziro racun! Trenutno ga ne znam!

sandric

ziro racun je 840-1127666-05
poziv na broj 14
svrha nadoknada stete za laboratorijsko staklo

buba_mala

potpisi iz etike su 29.01 a-o  31.01 p-z od 11-12h a u 12.30h se uzimaju indexi.
potpisi iz farmakologije u petak posle njihovog predavanja, sto ce reci u 10h.
za patofizu, bolje bi bilo da se pojavite u 14h posto ne znamo kako ce gdja Leposavic biti raspolozena, cula sam da je prosle godine bilo problema u vezi sa njenim potpisima.
bromi su sledece nedelje, ne zna se tacno koji dan, bicemo naknadno obavesteni, tako su rekli.
eto to je sve sto ja znam, samo ne znam kada nam pocinje VIII semestar, ali to izgleda niko ne zna  :(

tarantulica


buba_mala

danas salterusa kaze da pocinje 20-og februara, ako njima moze da se veruje......

MiKy

nama su rekli da pocinje 19.02. tj. da tada imamo sledece vezbe iz tehnologije ...

Maslacak

Ja sam cula da ce potpisi za brome biti u cetvrtak posle predavanja.
True or false?

tarantulica

#11
Sutra posle predavanja su potpisi za prvih 6 grupa....  :cvet

Potpisi iz analitike su u ponedeljak u 11

qwertz

Da li je za potpis iz patofize neophodno licno prisustvo? Tj. da li moram sutra da idem na predavanje, da bih dobio potpis!!!!!???????????????

buba_mala

da qwertz, nazalost, to sam i proverila, mora da se dodje licno i da se dzidzi na predavanju i na kraju svako pojedinacno silazi do katedre i predaje joj index i izlazi napolje, ona nosi indexe potpisuje i vraca posle 10-15min, tako je bilo u prosli cetvrtak, a tako ce sigurno biti i sutra. izgleda da ona nas malo  :neee

Darker

Ne, to nije malo... Ima jo¹ - neki macani+macanke su se drznuli da odista i dapaèe ne isprate celo predavanje od krucijalne va¾nosti, te su ¹u¹nuli i ÈAK do¹apnuli ne¹to, te im je potpisivanje indexa uskraæeno... Ma¹ala!!!
Tako da, pojavite se ¹to neupadljivije obuèeni, zabijte se u pretposlednji red i ¹utite za ime Kristovo!!