potvrdjivanje farmakologije

Started by kaja, 28-02-2007, 15:34:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Anabel Lee

Pretpostavljam da mo¾e da se potvrdi do 2.7, kada se predaju indeksi kod prof. Radice. Kod doc. Saviæa se predaju do 3.7, a kod prof. Ugre¹iæa do 4. æini mi se. Svi indeksi moraju biti predani najkasnije do 10h odgovarajuæeg dana. Raspored polaganja æe biti istaknut valjda kada se predaju indeksi, ali nezvanièno je da æe pitati 9,10. i 11. U svakom sluèaju tekuæa generacija odgovara poslednjeg danda koji god to bio.

Yasmin

Potvrdjivanje pocinje u ponedeljak a traje do srede u periodu od 9-13h. Tako su mi rekli danas na institutu.

tatamara

Kad je potvrdjivanje za januar? :bljak:

Anka

rekli su da je 8.01 do 10 h koliko ja znam

AnaCrvena

hmmm...jel to provereno? meni drugarica reche da je 9.1.

tatamara

Sta???? Obicno je 3 dana!!! Nemoguce da je samo 1 dan potvrdjivanje!!! Ako je tako,  uzas!!! :bljak:

Anka

moguce da je potvrdjivanje 8- og i 9-tog ...od 10 do 12 ...ali ovo nije provereno...za 8.01 znam da jeste sigurno ...Srecan Bozic svima

AnaCrvena

bilo bi lepo da neko javi ujutro...cim pre,da znamo...ja i nisam u bg,ali da posaljem nekoga...mada,ne verujem da ce biti samo sutra,ako je uvek vise dana,a posebno sto je prvo jutro posle praznika,bas bi bilo glupavo...

Lilika

jel se taj datum 8i ili 9 januar za potvrdjivanje odnosi samo na apsolventski rok?

Anka

sad je drugarica bila na faksu i rekli su joj da je potvrdjivaje u ponedljeka, utorak i sredu tj 12-tog , 13-tog i 14-tog ...ako jos neko ima ovu informaciju nek potvrdi ...

bilja_tb

Quote from: Anka on 08-01-2009, 10:41:25
sad je drugarica bila na faksu i rekli su joj da je potvrdjivaje u ponedljeka, utorak i sredu tj 12-tog , 13-tog i 14-tog ...ako jos neko ima ovu informaciju nek potvrdi ...
potvrdjeno

stancca

a da li neko moze da objavi kada i kod koga su ispiti u januarskom roku...? :thanx2:

Anka

profesori pocinju da pitaju od 19 -tog januara...jos se ne zna ko kad tacno

AnaCrvena

tako sam i pretpostavila... a do kad treba predati indeks?

milav

Meni je danas kolega potvrdio ispit i rekose da zovem u ponedeljak da pitam kad treba predati index..