Predlog za promenu termina ispita u septembru

Started by marer_86, 10-04-2007, 07:34:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

Quote from: nasty girl on 14-07-2007, 12:29:09
ne mnmmozes tako da gledas avgogh...nas je 250 a vas je 50....

stoji to nasty ... ali ipak su i oni studenti naseg faksa ... sta mislis da smo konkretno mi na tom smeru ne bi nam bilo sve jedno ... ipak treba uzeti i njih u obzir

nasty girl

Quote from: marer_86 on 14-07-2007, 21:29:19
Quote from: nasty girl on 14-07-2007, 12:29:09
ne mnmmozes tako da gledas avgogh...nas je 250 a vas je 50....

stoji to nasty ... ali ipak su i oni studenti naseg faksa ... sta mislis da smo konkretno mi na tom smeru ne bi nam bilo sve jedno ... ipak treba uzeti i njih u obzir

uzimamo mi njih u obzir, ali ja znam ljude koji su meni konkretno rekli sa tog smera da im odgovara pomeranje naliticke.... zato sam to i rekla...

Ksenija

Quote from: avgogh on 13-07-2007, 22:13:12
pa dobro... lepo je to sve sto ste vi isplanirali, i kao i u junu, otisli da odlozite analiticku bez dogovora sa biohemicarima (bar takav utisak se stice)...

cekajte malo,ova diskusija traje najmanje 10-ak dana,sto se neko od biohemicara nije ukljucio u diskusiju?ja stvarno ne znam za svakog ko je ucestvovao u ovoj diskusiji koji je smer...znam za nasty i marera jer njih znam...
meni je zadatak da zastupam stav vecine,ma sa kog smera oni bili....ne zanemarujem nikog,samo moram da vam napomenem da sam dobila samo 30-ak poziva ljudi koje ne poznajem i sve njih je zanimalo pomeranje analiticke...plus ova diskusija na forumu i plus ljudi koje znam...da vam ne pricam koliko je to ljudi...
necu da se gaji taj stav da mi nesto radimo sto nije u dogovoru sa vama...u junu je to bio stav vecine ...ako vam nesto nekad ne odgovara izjasnite se,ja ne mogu da vam cupam iz usta da li ste za ili ne...Miljan je predstavnik za biohemicare,mozete njemu da kazete isto koliko i meni...
ne svidja mi se taj stav,necu zamerke izmedju df i mb jer nema razloga...
zato postoji ovaj forum i javna rasprava,pa raspalite...
od mene toliko...