Knjige

Started by Darker, 08-05-2006, 23:50:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 34 Guests are viewing this topic.

cvjetic

sorry na  :OFF ali malo me proziva pa sam morala,bilo je jace od mene! :wink: a tebe vec gotivim!muskarcina,a svidja mu se zahir!ja sam :angel: cekaj pa ces da vidis! :)

yeca

PAPAGAJEVA TEOREMA - Deni Gedj
Za sve koji vole matematiku na potpuno otkacen i uzbudljiv nacin...
ODLICNA

Vampire 666

Citao sam Koeljovog Alhemichara. Ne razumem bash zasto ga nazivaju jednim od najvecih pisaca danashnjice...nije nishta revolucionarno napisao...

yeca

Slazem se sa Vampirom -
Ni ona "11 minuta" nista spec, narocito sto je takva prica vec ispricana odavno

Darker

Sve u svoje vreme :` :`
Da sam èitao Alhemièra posle Malog Princa, smorio bih se...
A taj èovek baca magiju na svoje knjige, kad god proèitam neku sledeæih par dana nisam sav svoj... Koliko god posle shvatio da mo¾da i nije ne¹to... samo me pukne... Zna¹ onaj oseæaj kad potrefi tvoje razmi¹ljanje... Komplikovane stvari na jednostavan naèin...

yeca

Pa hoce to, posle toliko pica
Oladi bre malo glavu

cvjetic

Quote from: Darker on 09-06-2006, 22:10:06
Sve u svoje vreme :` :`
Da sam èitao Alhemièra posle Malog Princa, smorio bih se...
A taj èovek baca magiju na svoje knjige, kad god proèitam neku sledeæih par dana nisam sav svoj... Koliko god posle shvatio da mo¾da i nije ne¹to... samo me pukne... Zna¹ onaj oseæaj kad potrefi tvoje razmi¹ljanje... Komplikovane stvari na jednostavan naèin...
e bas to!posle zahira sam skapirala da nekim stvarima dajem suvise znacaja!rijesila sam jednu zivotnu dilemu!

Darker

 
Quotee bas to!posle zahira sam skapirala da nekim stvarima dajem suvise znacaja!rijesila sam jednu zivotnu dilemu!
i otkaèila deèka, buhahahahahhahaha :> :> :>
QuotePa hoce to, posle toliko pica
Oladi bre malo glavu
:B
:> :> :>

cvjetic

cijenish?ne znam bas ko ovde vise voli pivkana,ti ili ja!sta da ti kazem,bilo je :'(   he,he!

Vampire 666

Quote from: Darker on 09-06-2006, 22:10:06
Zna¹ onaj oseæaj kad potrefi tvoje razmi¹ljanje... Komplikovane stvari na jednostavan naèin...

Taj sam osecaj ja imao dok sam chitao Volju Za Moc(Niche)...

Darker

ma, *ebo te Nièe vi¹e, odok da ga èitam :> :> :> :>

cvjetic

Quote from: Vampire 666 on 09-06-2006, 22:32:23
Quote from: Darker on 09-06-2006, 22:10:06
Zna¹ onaj oseæaj kad potrefi tvoje razmi¹ljanje... Komplikovane stvari na jednostavan naèin...

Taj sam osecaj ja imao dok sam chitao Volju Za Moc(Niche)...
  ti bas volis Nichea!procitaj IME RUZE UMBERTO EKO,filozofsko djelo na nivou beletristike!da se malo opustis,a ostanes u fazonu!

Vampire 666

Virio sam skoro u tu knjigu dok je moja keva chitala, al' me neshto nije privuklo...
Trenutno citam neko sranje o farmaceutskom marketingu, chisto da budem u toku...

cvjetic

e pa nije lose,ali ces se smoriti ako te nije privuklo!a kad vec citas marketing,odes u mamut i kupis knjigu KAKO RAZUMETI EKONOMIJU ZA JEDAN SAT,vjerovatno ima tu nesto pametno da ishchachkash!mom bratu i nije bas pomoglo,ali nikad se ne zna!

Darker

Mojne da viri¹ nego je detaljno isèitaj. Veruj mi, ima se ¹ta pametnog proèitati...