Prodavci magle

Started by Roben, 20-06-2007, 22:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Prodavci magle

Kineskoj kompaniji koja je ranije poku¹avala da prodaje placeve na Mesecu nije prihvaæena ¾alba na sudsku presudu kojom joj je zabranjeno da prodaje vreæice sa "vazduhom sa Mundijala", prenosi AP.

Ova firma ponudila je potencijalnim kupcima zelene plastiène vreæice u kojima je bio vazduh sa stadiona na kojima su se u Nemaèkoj igrale utakmice na Svetskom prvenstvu u fudbalu 2006. godine.

Li Jie, izvr¹ni direktor ove firme, planirao je da se vreæice sa vazduhom prodaju ljubiteljima fudbala za 6,60 dolara po komadu.

Ipak, sud nije imao razumevanja za ovaj genijalni poslovni plan, tako da je prodaja "specijalnog vazduha sa specijalnog mesta" definitivno zabranjena.

(MONDO)

tarantulica

Izvrshni direktor ove kompanije...  :116: :116: :116:

Kako je procenio vazduh bash na 6,60 dolara? :hmm

Wolf

Ne mogu da verujem kakvih sve budala ima.
Ej, bre, da ti prodaje vazduh :wall:

katarina

Pa sta vam je, ja ponekad imam utisak da u zemlji Srbiji naplacuju i vazduh koji podises uz sok koji narucis...

Girl

Ha, ha, stvarno su ludi!!! Prodaju 'vazduh sa specijalnog mesta', molim te!!!

malena

Pa sta se cudite kod nas na faksu ce uskoro da pocnu da naplacuju vazduh... A kasnije i da prodaju obojeni vazduh sa farmaceutskog fakulteta...  :K

AquArius

Quote from: Wolf on 21-06-2007, 08:41:00
Ne mogu da verujem kakvih sve budala ima.
Ej, bre, da ti prodaje vazduh :wall:

cu' da prodaju!
pokusao - uspeo ..

8)

nego, ovi sto kupuju ..
tugice ..


mislim da je neko konzervirao tako vazduh iz Hrvatske.
ubacivao u konzerve i prodavao ..

Darker

Pa reci, gleda¹ na videu tekmu, pije¹ pivo, gricka¹ kikiriki, udi¹e¹ vazduh, okupi¹ dru¹tvo, ma sve je isto kao da si tamo, samo za 6,60$

Manje nego da su stvarno i¹li, zar ne? :K :K

hulio_salinas

Ahahahhaa. Secam se dana kad sam ovo prvi put cuoo... Luddoooo