Cime se "dopingujete"?

Started by Bred, 21-06-2007, 13:23:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

igrackica

BRAVO Enea, sve to krece iz glave, kakva bre pomoæna sredstva, to je sve èisti placebo!

stef

 Ja ne bi mogao da cirkam i strebam, kad popijem malo,imam zelju da izadjem...a ne da ucim! :plez

Darker

Recimo...
Kafa i to je to...

katarina

Doping sexom je najbolji  :happy:

Baby Jane


Enea



josefina87

hajde sada svi :K
nego bojana ti si trebala cvetiæ da stavi¹ :lol:

igrackica

Posle toga da ucim???????????????
Mora da se salite!

shiky

Quote from: Smrda on 24-06-2007, 14:46:43
nisam bas sigurna da bih mogla da sedim mirna posle 3 vodke..
:116:
Tako nekako!!! :)
Do sad sam samo jednom uzela guaranu...uglavnom teram sebe i bodrim da ja to mogu,da moram da ostanem budna,i da ako sad odem da spavam padam ispit sigurno...peku oci,ali savest ne da mira...ne volim te doping stvarcice...

josefina87

Quote from: shiky on 25-06-2007, 12:01:36
Quote from: Smrda on 24-06-2007, 14:46:43
nisam bas sigurna da bih mogla da sedim mirna posle 3 vodke..
:116:
Tako nekako!!! :)
Do sad sam samo jednom uzela guaranu...uglavnom teram sebe i bodrim da ja to mogu,da moram da ostanem budna,i da ako sad odem da spavam padam ispit sigurno...peku oci,ali savest ne da mira...ne volim te doping stvarcice...

pijem kafu,ali..ona ne deluje na moju budnost :T
budim se dok je kuvam :K
ali je ponekad ipak najbolje izaæi na èist vazduh!
guaranu volim da pijem,ali je ne koristim u ove svrhe :>

Bred

ja to rezonujem ovako-guarana te podstice da istrosis i to malo energetske rezerve koje ti je ostalo a persen cini samo da si ti osetis lagodnije i smirenije. Enea, ne uspavljuje, ne brini :)

Enea

preporuchujesh mi, poznavajucji me?

Bred

e pa probaj pa vidi :wink:
meni je ok.

pig_am_am

imam je drugaricu koja je pila taj persen. to ima efekta na duze staze i sluzi za smirenje. nije najpreporucljiviji za zeludac (zato ga vise ne pije)tako bar ona kaze,i nema nikakve veze sa koncentracijom.
ja za smirenje koristim trening. najlepse je kad se dobro iskaces. za teze stepene stresa predlazem od srca boks vrecu.   :box