Americki fudbal/NFL

Started by pereca, 25-06-2007, 19:18:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pop

sport klub, sutra uvece:
23.00    -Put do Super bola
23.50    -Amerièki fudbal: Super bol: Nju Islanders - Njujork D¾ajants, prenos

...a ja imam budjavi IKOM  :namcor

I vrapci vec znaju da su Patriotsi favoriti, ali jedina utakmica ove sezone kada su bili blizu poraza je bila upravo protiv NY Giants-a na kraju regularnog dela sezone. To obecava neizvesnost, definitivno ce biti ludnica u Arizoni.

Phenomenon

Ајмо, Џајнтси!

Замрзео сам Патриоте само због ових коментатора, који на свакој текми бар 17 пута морају да кажу нешто у фазону:
- Том Брејди - човек рођен под срећном звездом
- (противнички тим одигра врхунску акцију), и није то тако добра акције, него је одбрана Њу Ингланда заспала на тренутак.....

pop


Chef

Nista od savrsene sezone. Jos jedno iznenadjenje u play off-u za kraj Njujork Dzajents - Nju Ingland Patriots 17:14.

Phenomenon

Свака част Џајнтсима!
Илај је показао да има потенцијала да постане као брат. Стварно врхунска утакмица, много занимљива и неизвесна до самог краја. Интересује ме шта ће бити са њима следеће сезоне. Да ли ће бити нешто слично као са Тампа Бејом пре пар сезона када су освојили шампионат, а после их нигде није било, или не? Страхан се највероватније пензионише, Шокија ће вероватно да трејдују, а Бурес није више млад...

mikele

Бурес више није тако млад,али је зато ту Дејвид Тајри који је био кључна фигура овог меча јер је имао 3 хватања за 43 јарде у финалу,а током целе сезоне је имао 4 хватања за 35 јарди.Надам се да ће у будућности бити више искоришћен,а показао је да је најбољи када је најпотребније.
И само још да напоменем да је,по мени,кључ успеха Џајентса била одбрана,а одбрана ће остати у комплетном саставу(једино ће можда Страхан да се повуче,али ко зна) јер Уменијора,Так(два пута сековао Брејдија у финалу),Мичел,Пирс,Батлер и Вебстер(имао два пресечена паса против Даласа и Грин Беја) имају мање од 29 година и пред њима је још много великих утакмица.

Zizapharm

i mene nerviraju patriotsi,mislim bilo bi extra da su uspeli,ali ako bih ja birao izabrao bih ovo sto se desilo....mada ne volim Giantse jer su divizioni protivnici ekipe za koju navijam - Philadelphia Eagles i naravno #5 McNabb

gde bese u bg-u ima da se kupi oprema za nfl,tj "nfl butik"  :hmm