Pozdrav iz...

Started by zoe, 12-07-2006, 22:04:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zoe

Vidim postoji tema "Gde ces na letovanje", ali posto su mnogi od nas vec "negde" a i dalje smo zavisni o ovom forumu, mislim da je lepo pozdraviti drugare!

Od mene, ola, pozdrav iz Spanije! :[

Darker

Aj mi samo reci da si u Barceloni :F :F :F :F :F :F :F

Bred

zoe, sad mozes forumu da pristupis i preko moba http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=910.0
Jest da ce te kostati ko Svetog Petra kajgana al pokusaj :>

zoe

Sad sam u Valensiji, u nedelju cu u Barsu! He he! A onda na Kipar pa opet nazad u Spaniju! Hvala Brede za tu mob ponudu ali imam pristup netu for free! Btw, Darker, sto me izmlati onako?!

Darker

Zato ¹to ti zavidim >:D >:D >:D >:D
Pozdravi mi Gaudi-a :> :> :>

Coolgemini

Obecao sam vam da cu vam napisati par reci o utisku odlaska na Brijone,pa evo me konacno sa punim dozivljajem i uspomenama :lopticaBrijoni su mali komleks ostrva smestenih 10-ak kilometara nadomak Pule,najpoznatiji po aristokratskoj rezidenciji naseg nam druga Tite i po fascinantnoj i veoma retkoj vegetaciji koja obiluje na njima.Kako sam upravo saznao,Tito je donosio iz svih prijateljskih zemalja najraznovrsnije biljke,tako da nemojte misliti da je vegetacija na Brijonima prirodni fenomen-to je prosto prava dzungla gde se ne moze krociti nogom :lol2:Ljudima je zabranjeno da se kupaju tamo,jedina varijanta obilaska je u okviru neke ture.Svidja mi se sto su Hrvati uspeli svojom organizacijom da sacuvaju taj nacionalni park jer on zaista vredi,a cak tamo zive i neke zivotinje koje je Tito cuvao.Ja sam uspeo da vidim samo srne :>premda iskreno mi se nije svideo ambijent umereno-kontinentalne zivotinje na morskoj obali :roll:
Na Brijonima sam gostovao jer se odrzavala jedna od najmodernijih pozorisnih predstava na otvorenom.Gledao sam ''Kralja Lira'' od Shekspira sa glavnom ulogom Radeta Serbedzije :!On je pravi profesionalac i mnogo me je odusevio njegov glumacki kvalitet jer zapravo on se i ne moze uvideti na filmovima posto je Rade specijalista scenske glume.. :wink:
...Pisao bih vam josh,ali necu smarati vise ovim svojim utiskom..samo sam hteo da podelim ukratko ovaj dozivljaj sa vama jer smatram da se ovako neshto nikako ne sme propustiti :wink: :wink: :wink:
puno pozzz iz Hrvatske!!

Bred

Coolgemini, slobodno se raspisi ako hoces. Mozes da otvoris I posebnu temu, da bude nesto kao blog

Darker

pozdrav,macani, iz Bukuresta!!!! Da mi je neko pricao da Rumuni imaju OVAKAV grad, ne bih mu nikad verovao... ovo je ludnica, Evropa, ma prelep je grad... 3 puta siri od Beograda, prostraniji sa lepsim trgovima i fontanama... Nije ni cudo sto ulaze u evropu u janurau i sto nam lupaju vizu od 40 Evrica...
Sastav ljudi je slican kao kod nas, ali su sredjeniji i cistiji 20 puta...
prekosutra palim u Bran, pa ako nadjem net tamo, pisem...

Bred

Super Dark, pazi da ti ne maznu devojku tamo ( nakon pasosa, moba i novcanika :K)

zoe

Evo sad pozdrav sa Kipra! Ne mogu vam opisati koliko je ovde vruce! Aaaaaaa!
Eh da , Barselona je stvarno zakon! Bila sam svega dva dana tamo ali je bilo  :Bog

Bred


pereca

pozdrav iz Turske :loptica
Sad sam u Bodrumu, ali za par dana idem u Kusadasi gde sa Vladimirom pravim svecano otvaranje Bolonja Beach Club-a.  :V All Inclusive usluga.  :~
Pa ko voli - nek izvoli. Svi su dobrodosli.
Pisemo se s vremena na vreme.

Darker

oohohohoho, a gde je tu gazda No.2??? I sad neko pametan odgovori:pa kod drakule... :> :> :>
Doshao sam u Bran, nekim Krstic i sin autobusom iz Brasova(jedan od vecih gradova u rumuniji)... ono je haos... ma kakva evropa, ono je ciganija... Uzas... Toliko nesredjeno i neorganizovano, pa Bran je svetska atrakcija(mislim, kome god u svetu pomenesh Rumuniju, prva asocijacija mu je - drakula), stvarno sramota... kontam da je samo Bukuresht malo sredjeniji, ovo ostalo je...
Ljudi su mnogo pobozniji od nas, kako gradski bas prodje pored neke crkve(kojih ima na svakom cosku) tako svi krenu da se krste(oni su isto pravoslavci)... zato su malo manje ljubazni i kako ih nesto pitas(devojka prica rumunski, dakle nije fora u nepoznavanju engleskog, sto je takodje za pricu...) tako se oni skroz pogube, vrlo im je neprijatno... Bem ih glupe... :> :> :> prosli put kad sam bio na netu, neki lik je toliko prdeo iza nas, da je bilo bukvalno- daj da izadjem sto pre jer je totalno nepodnosljivo... Mislim nenormalno... Uzas :> :> :>
(Zvucim kao ono bosanac u Kanadi :> :> :>)
I tako, malo su skuplji nego nashi, tako da sutra ulaz u drakulin zamak placam 5 evra, sto nije malo, ali dobro... Priroda je extra, koliko sam skapirao, sve do nedavno je ovde bila netaknuta priroda i divljina, ai sad su skapirali da od turizma i horor pricica moze da se zivi, pa su malo iskomercijalizovali i zagadili sredinu, ali dobro, bar mogu da vam bacim post( a pri tom niko ne prdi!!!)
Aj  :PI :PI :PI

Coolgemini

Hehehehe...ma oni su i dalje daleko iza nas..uvek bili :) :)...kakve price o Evropskoj Rumuniji...pa oni ce uci u EU,ako ne zajedno sa nama,onda posle nas :wink:
P.S.Pazi se od drakule :> ili josh bolje pogledaj ponovo film gde mozes da pobegnes u zamku ako te atakuje :K :K

Darker

buhahahahah, eto njih u janurau u Evropi, a mi moz da duvamo u prste...
bio sam u zamku, super je, usli smo upola cene(kao studenti, iako nemamo indexe :1 :1 :1)
nema dodushe nikakvih dodirnih tacaka sa Vlad cepeshom(drakulom), sem sto se zna da je on tu nekada ziveo... malo gotike malo baroka, ali najvishe je stvari sa pocetka 20-og veka koje su ostale od neke kraljice marije, pre nego sto je komunisticka partija sve konfiskovala...
okolo su planinchine, tako da smo malo palninarili(sa sve nekim granama i ranchevimna na ledjima :> :> :>) a to je stvarno extra... avaaaaaantura :K :K :K
Uveche nije preporucljivo setkati po planinchini, jer ima medveda... Ma super je, ali ima toga i po Srbiji...
A da su Rumuni pametnmi, pa da ne prodaju drakulu amerima ko sto planiraju, nego sami da to srede, moglo bi strava da ispadne...
ljudi su ok, ljubazni, ovaj chovek kod koga smo je jad i beda(bivshi profesor matisha :K), kuca se raspada, ali je max predusretljiv i hoce da se polomi...
hrana je skoro ista ko ovde(pitali me neki da li i u Srbiji ima cevapa :> :> :>), a iz svake druge kuce treste narodnjaci a la Shumadija...
Tako da... srbija do tokija :> :> :> :>
P.S. Kazemo danas nekom choveku da smo iz Beograda, a on: Beograd? Jel se tamo josh uvek puca?
Toliko o tome kakav utisak imaju stranci o nama :> :> :> :>