kucana skripta

Started by apsonjani, 29-01-2010, 15:29:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

magi

Dakle,ljudi,sta preporucujete,kucana skripta+Rang? Samo skripta? Skripta+predavanja? Skripta+stara-srce-skripta? :wacko:
Ili sve zajedno? :K2:
Pocinjem da ucim,uzela bih je,zanima me sta cenite da je potrebno jos od literature?
P.S.Kopiranje je poskupelo,to je sada realna cena...
P.P.S.S.Podrzavam dopunjavanje iste. Hvala :cvet

anaj

ja sam ovo radila

predavanja obavezno oni njihovi slajdovi
rang
i ova fenomenalna kucana skripa u kojoj ima dosta objasnjenja i meni je zlata vredila
napominjem da neke stvari ne pisu nigde ovde a profe kazu to na predavanjima, bar ove godine dok sam ja pratila
i bas mi se desilo da su me pitali tako nesto a znala sam jer sam hvala Bogu isla na predavanja...

magi

Hvala  :love:
Ne zna covek koje skripte prvo da se prihvati...  :roll:

ambrozija

Vrlo je vazno da ako se izlazi na ispit kod Ugresica da se bar prelista ona njegova kucana skripta. Ta je kucana pisacom masinom i u cirkulaciji je vec milion godina.

iwanna 87

Ima neka i rucno pisana skripta srce..ta bolja od kucane masinom! :love:

Bred

Ta je opsirnija ali kod Ugresica mora ta njegova kucana.

nirre

a ima li ko te skripte u elektronskoj verziji?

iwanna 87

Quote from: Bred on 17-02-2010, 19:16:50
Ta je opsirnija ali kod Ugresica mora ta njegova kucana.

imam ja tu kucanu,ali tu npr.nema 4 znaka trovanja atropinom,pa mislim da je dobro obe kombinovati... :ok:

malena

Aj postavi na net tu kucanu masinom...  :love: :love:

iwanna 87

Nemam skener,nema sanse da to izvedem.. :dole:

nirre

Da li moze neko to da izvede?

Bla_bla_blaaaa

A cija je ova kucana skripta?:)

sokobiv

Kucanu skriptu je napisao neko od kolega.Da li je ona uz Ranga dovoljna za spremanje ispita tj. da li ona moze biti osnovna literatura ?

jelkica

Sasvim dovoljna uz Ranga (doduse ja sam imala Varagica a ne Ranga ali kako god bitno je imati neku od te dve knjige da se razjasni ono sto nije iz skripte jasno).Savetujem ti i uz skriptu i knjigu da poskidas i slajdove i predjes i njih kao i skripta prof Ugresica-uz ovu literaturu sasvim je dovoljno spremiti ispit i bez profesorove skripte ali za svaki slucaj ako ispadnes kod njega

zivanshe

Svaka cast - skripta izgleda izuzetno!!