Za¹to je bolje biti ¾ena, a za¹to mu¹karac?

Started by Ksenija, 23-07-2006, 20:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Quote from: hulio_salinas on 05-12-2006, 15:22:45
Quote from: anaj on 05-12-2006, 15:11:56
Prvih nedelju dana nakon oplodjenja svi smo devojcice
Tako da su muskraci greska prirode :lol:

hahahaa... very funny!!!  :K   :box :box :box
ovo ce pretvoriti u pravi unisex rat...   :K :K :K

pa zar nije bolje ovako, kad smo razliciti:
zene - misle da su Bogom dane, misle da su bolje, lepse, pametnije, snalazljivije. misle da mogu da vladaju itd...
muskarci - znaju istinu...   8)


El znas sto imas bradavice iako ne dojis? :>

Bibliju su pisali muskarci i napisali su da smo Bogom dane sto je BUKVALNO tacno...

E sad, muskarac je stvoren tehnikom koju primenjuju dechica koja se igraju sa koficama, peskom i blatom...
Za zenu je upotrebljen genetski inzenjering i hirurgija :>
A Bibliju ipak pisahu muskarci...
:happy:



PS" Zivele razlike "
:)

Dukica


Wolf

A jel znate sto je Bog stvorio zenu? Zato sto ovca nije znala da donese pivo iz frizidera  :>

Maslacak

Bolje je biti musko zato sto mozes da usmeravas mlaz kad piskis...i ciljas gde hoces! :>
To me je oduvek fasciniralo :K
:lol:

Coolgemini

QuoteBolje je biti musko zato sto mozes da usmeravas mlaz kad piskis...i ciljas gde hoces!
To me je oduvek fasciniralo
Ahahahahaha...Maslacak :cvet :cvet
Mada ima i primera gde i devojka moze opako da te ustreli..... :K..sve je stvar vezbe...i volje... :>

Smrda

Quote from: Coolgemini on 05-12-2006, 18:09:00
Ne znam sta bi bilo na ovom svetu bez muskaraca...ali znam definitivno sta bi bilo bez zena.... :>
Muskarac i zena su prirodno u ranom embrionalnom stadijumu fizicki jednaki...Promena je samo u tom jednom hromozomu...Muskarac je isto sto i zena,nedostaje mu samo jedan X...Interesantno je da zena ima sve sto ima muskarac...Muskarac ne moze bez zene,a zena moze bez muskarca...Skidam kapu lepsem polu... :Bog
Momci...ovo se zove "znati istinu"...samo neki znaju da priznaju,a neki ne.... :wink:
Coolg :cvet
Stef :cvet

Grdana

Quote from: Wolf on 05-12-2006, 19:51:32
A jel znate sto je Bog stvorio zenu? Zato sto ovca nije znala da donese pivo iz frizidera  :>

Tema Vicevi vec postoji :>

Wolf

Izvini, morao sam, previse ste pocele da napadate.

Dukica

e to za mlaz,mislim i ja da je stvar vezbe ( i yoge  :>)!
Nije tu toliko problem anatomske prirode,vec kulturoloske.Kao nevaspitanje i kultura...
Kad bi zene piskile toliko cesto na ulici,koliko to rade muskarci,i one bi bile vicnije!
Ali se muskarcima to ne pripisuje kao "nevaspitanje" nego kao "u brate,al si se snasao,kad te pritisla nuzda"!

To je isto kao i za ceshanje! Zamisli kad bi se zene ceshale tako? Mrzim to kad vidim.
Tako da zivele razlike,opet!!!! :loptica   

stef

 Ja sam video devojku koja piski u parku u Nemanjinoj...

Dukica

1?!
Silno si ih video... :1 Ai mora da sam to bila ja... :K :K :K :K

Sta je to naspram 1 milion tipova koje sam videla da "zeljevaju" ulicu . Eno ga jedan !..e utece...

Maslacak

ne, ipak je vise anatomske prirode :>
nisam govorila o piskenju na ulici...nego generalno...
a devojke bi onda prvo trebalo da nauce da piske stojeci, a da im se ne sliva niz noge... eh, ciljanje je tu jos daleeko daleko! :K

Al-Jasmina

Zenke hijena izgleda nemaju tih problema, ali ja ipak ne bih :>

Dukica

moze i stojeci,a da ti se ne sliva niz nogu,mada samo kad si u suknji! :K :K :K
Pa kako na selu?! Nema nista ispod,i u polju sve radi sto je nuzda! :K :K

Mene je ,jbg, pivo u parku i visegodisnje "izlazenje" na Tasmajdan,pa i dan danas,nateralo da vezbam!a da ne pricam kako mi besiktas raste.
Zato ga renoviraju sada! :K :K :K :K
Izvinjavam se na offu...necu vise....

Al-Jasmina

Quote from: Wolf on 06-12-2006, 02:20:58
Izvini, morao sam, previse ste pocele da napadate.

ne napadamo :> zaista...branimo se, as allways