Raspored ispita u narednim rokovima

Started by bjanka, 11-02-2007, 16:34:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pig_am_am


tarantulica

Nema potrebe da dupliramo poruke, postoji posebna tema o ispitima u septembarskom roku (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,71.msg121100.html#msg121100) gde su navedeni datumi polaganja svih ispita  :police:

tarantulica

Potvrda ispita je 13.9. u 10h!!!

MiKy

jel bese ne mora licno da se potvrdi?
oni traze sve nesto posebno pa da proverim...

Bred


jovana

jel ne mora neko ko mi prijavljuje ispit da ima kod sebe moj index?

Bred

ne mora!!! bar nije moralo do sad. citajte teme aman!!!

MiKy

ne mora,bar do sad nigde nije ni bio potreban index za potvrdu,sem na mikrobima gde se predaje...

jovana

hvala vam na informacijama!!! ali ne pravite se mnogo pametni,jer znam kolege kojima je upravo zbog toga i pravila probleme oko potvrdjivanja jer nisu imali indexe kod sebe!!! jos jednom hvala puno ste mi pomogli!

Bred

potvrdjivanje se obavlja kod tehnicara na institutu za fiziologiju i x puta sam potvrdjivao i sebi i drugima i nikad mi nisu trazili index  :wink:

MiKy

sada i iz iskustva znam da sigurno ne mora,samo se kaze ime i prezime oni te zaokruze na vec postojecem spisku i  :run    :wink:

jovana

super!!! ali je bilo izuzetaka bez potrebe! vise nije ni bitno,

Bred

pa ok, recimo ovako-za svaki slucaj ponesite iindex, ako vam zatreba slucajno.  :cvet

MiKy


tarantulica

Ne zna se jo¹ uvek, prof. Radosavljeviæ ima obaveze na Medicinskom fakultetu, ali æe verovatno biti dogovoreno do kraja nedelje  :cvet