ZnO - na koju koncentraciju se svodi, ako je prekoraèena s.c. iz F.M.III?

Started by Lence, 09-11-2007, 19:51:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Podsetnici æe biti preme¹teni u poseban deo, da se bi izgubila konstruktivna prièa o ZnO, napravili smo posebnu temu o njemu  :cvet

Lence

   Pitala sam asistenta Bojana i rekao je da mozemo da svodimo na 45,5%!
Ako neko cuje drugacije, neka obavesti!

Enea

pazi ovako, kada je neka doza prekorachena: UVEK, ALI UVEK JE SVODIS NA NAJMANJU!!


Keleraba

I ja sam danas pitala ass Bojana i meni isto reche da moze da se svodi i na 45,5%... :roll: :roll: :wink:

Kremenko

Ako moze i tako i ovako,ne vidim poentu ucenja korekcije recepata..Poenta je,valjda,da se UVEDE RED,a ne da svako radi kako misli da treba,kako hoce i kako je njemu logicno.Bas mi je zbrka u glavi!

Keleraba

Znam,znam...sad se i meni napravio haos u glavi taman sam nesto razjasnila i bila ubedjena da je to tako...kad ono... :roll: :roll: :roll:
Stvarno vise ne znam sta da mislim...Nadam se da ce se vremenom neke stvari iskristalisati :a :a

BK

Zar gresim, ali svodi se na najmanju za dati tip preparata...masti, prasak, injekcije....kao sto rece
Quote from: philoserbiana on 12-11-2007, 21:48:31
ja mislim da svodimo na 45,5% jer se onih 10% odnosi na masti  :hmm

Keleraba

Kao sto rekoh ja pitala asistenta on mi rekao:" Moze i na 45,5%" e sad ja stvarno ne znam sta bi to trebalo da znaci...Potrudicu se da razjasnim na sl vezbama...Mislim da me je taj odgovor krajnje zbunio, :roll: :roll: :roll:
Neka jos neko pokusa da nadje odgovor jer smo se izgleda bas svi pogubili oko ovoga... :hmm :hmm :hmm

Lence

   Ja sam primetila da se na tom institutu bas i ne slazu oko svih cinjenica. Primera radi, jedna ass je mojoj drugarici rekla da obavezno mora da proveri doze iz cetvrte, jer ako su u Extra manje, mora da ih smanji!  :hmm
Mozda je bio lapsus u pitanju...
U svakom slucaju, bolje da mi ostavimo njih da se dogovore, pa da nam onda kazu..  :>

DuhKojiHoda

 SVODI SE NA NIZU KONCENTRACIJU A TO JE ONA IY Ph.Yug. IV tj. 10%.
Valjda je sad sve jasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :djavo

Keleraba

Sve je jasno ko dan  :>
Malo smo svi pogubljeni, ipak se prvi put susrecemo sa necim poptuno drugacijim od svega sto smo da sada radili...tako da nam se ne zamera mnogo
Hvala u svakom slucaju na razjasnjenju dileme :cvet

Lence

  Nemojte da ljutite duha, bacice 10%-tni prasak smrti na vas...  :>

saschka

Quote from: Lence on 14-11-2007, 13:49:07
   Pitala sam asistenta Bojana i rekao je da mozemo da svodimo na 45,5%!

Quote from: Keleraba on 14-11-2007, 19:31:35
I ja sam danas pitala ass Bojana i meni isto reche da moze da se svodi i na 45,5%... :roll: :roll: :wink:

..a, zashto je onda meni ass Bojan drugachije objasnio?.. :hmm  :K

bocca

 Ja sam prakticni polozila, ali sam videla ovu temu, pa rekoh da pomognem ako mogu. Mislim tj. prilicno sam sigurna da se svodi na konc. 10% , jer su nam na vezbama stalno ponavljali da poredimo sa najvecom konc. a ako je prekoracena svodimo na najmanju! Ja bih tako uradila! Ne znam kako vam je to asistent rekao, ne znam ni ko je on, nije bio kada sam ja slusala. Moj savet je, ako niste i dalje sigurni da pitate nekog od starijih asistenata!  :a