Prof. Dr Gordana Vuleta

Started by mare, 30-10-2007, 23:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

veveve

    ne znam zasto ljudi kritikuju ovu profesorku,ona je skroz ok.
    u principu prica puno ali nesto potpuno uopsteno,a ne davi mnogo studenta,dovoljno je pratiti je i povremeno se ukljucivati u razgovor.
    nece da obori zbog bilo cega,ustvari bas tesko obara,samo za najuopstenije stvari,sve drugo pita zbog visine ocene.Izadjite obavezno!! :love:

Djordje_L

Da li se i kod Vulete normalno pise koncept i koliko dugo? I gde ispituje?  :thanx2:

Kamicak

Ona pita dole, gde smo vezbali kozmetologiju ( mislim da je broj 008). Za koncept imas nekih 45 min-a, ako prvi odgovaras. Mozes normalno pisati i dok drugi odgovaraju. U principu ima dovoljno vremena za 3 pitanja. 

CicaBg

Quote from: veveve on 14-10-2008, 11:31:19
    ne znam zasto ljudi kritikuju ovu profesorku,ona je skroz ok.
    u principu prica puno ali nesto potpuno uopsteno,a ne davi mnogo studenta,dovoljno je pratiti je i povremeno se ukljucivati u razgovor.
    nece da obori zbog bilo cega,ustvari bas tesko obara,samo za najuopstenije stvari,sve drugo pita zbog visine ocene.Izadjite obavezno!! :love:

Potpisujem.

Bred

pa to i jeste problem, ko se s njom "ne skonta", nadrljao je ...  :K2: :nonono:

Djordje_L

Hvala puno ,Kamicak!
Jos samo jedno pitanje i necu vishe, I promise. Da li treba da se uche pitanja Prosejavanje i Pakovanje iz Industrijske farmacije, s obzirom da ih ne videh na spisku pitanja?

gora

treba mi informacija koliko uopsteno vuleta pita osnove ind. fafmacije?

Bred


malavestica

ljudi, im,a li ko da izlazi nha ispit sad 13tog? to je valjda termin za apsolvente.. isla bih da slusam, pa da ne odem bzv do faxa, nije blizu  :K2:

malavestica

#24
elem, profesorka je jednom recju F A N T A S T I C N A!!!!  :ok:
atmosfera je fenomenalna, prica o nekim interesantnim stvarima i skroz te opusti i nadovezes se na celu pricu, ma superrr!! svasta sam naslusala o profesorki, kako puno pita, gnjavi, cedi,i sta sve ne, a to apsolutno nije tacno, tehnu sam odgovarala kod parojcic, sad ovo kod vulete i atmosfera mi se mnoooogo vise dopala kod vulete, nije zbog ocene naravno (na oba sam dobila istu ocenu),nego nekako je opustenije, u vidu caskanja, pita osnovne stvari, tacno je da seta kroz gradivo, ali stvarno ne zalazi u detalje, pita nekih pola sata ili malko duze, ali od toga ona prica koliko i vi, i objasni neke osnovne stvari i.. stvarno, jako jako prijatan ispit, posle gnozije kod nade, ovo mi je bio najopusteniji ispit  :K2:
cak razmisljam da kad budem radila diplomski, uzmem neku temu sa ovog predmeta  :streber:
a da, sto se pitanja tice, mislim da su sve oblasti podjednako vazne, ja sam cak pitanje iz kozmetologije najkrace odgovarala.
u svakom slucaju, obavezno izadjite na ispit kod vulete, odlicna je!!!  :~ :~

Bred

Hm, ja bih pre rekao da si ti izuzetak i najbolji dokaz koliko je sve RELATIVNO i INDIVIDUALNO ...

:wink: :K

Kamicak

Evo jos jednog "izuzetka". Sve najbolje o zeni, koja trazi da se katkad ukljuci mozak ..

Bred


anamarija

treæi izuzetak!!! ¾ena je super, zahtevna jeste, dugo traje ispit, ali je skroz normalna. i mene su napla¹ili i izjavljivali mi sauèe¹æe, ali za¹to propu¹ati rokove, kad nauèite niko vam ni¹ta ne mo¾e.  mesec dana laganog spremanja.

malavestica

stvarno je super  :K2: i pita skrooooz normalne stvari