Kontrola zdravstvene ispravnosti namirnica MB

Started by ZEX, 18-09-2009, 10:03:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

premisica

Molim vas,ljudi,napisite kakva je prof.Sobajic na usmenom iz namirnice,odakla treba da se uci i sta najvise pita ili kod nje uopste ne postoje najcesca pitanja?:))Hvala na svakoj informaciji,jako mi znaci!!!!Pisite,please..Svako iskustvo(pozitivno:)) je dobrodoslo:))

diskaaa



diskaaa

a gde se to nalazi,kad nema na SUPI, a tamo su kao sva predaavanja :roll:

sali

Imas na SUPI, samo moras da udjes u bromatologiju u zagradi brom, pa skolska 2008-2009 i tu ces naci namirnice predavanje.


jellena s

moja kombinacija kod prof Ivana
1.ribe
2.karbamati
3.Cd
4.sintetski antioksidansi

svadjalica

Kod prof.Brizite
1.termicki tretman ugljenih hidrata
2.ziva
3.suve leguminoze
4.vestacke boje

julija

1. Cd
2. Sintetski antioksidansi
3.Karbamati
4. Ribe
Polagala sam kod prof. Ivana .... Nemam neki poseban utisak ... ispricas koncept ne pita te skoro nista 2 ili 3 podpitanja... iskreno deluje mi krajnje nezainteresovano.. Ocena se dobija prema nahodjenju njegovom ... Da se razumemo ne zalim se ali drage kolege ko spava na uvo prepisivanja od toga nema nista ... uzimaju puskice i to tehnicarke koje su vazile za nekoga ko zmuri... Puno srece :))

TanjA

Prof. Ivan Stankovic:

1. Cd
2. Parametri toxicnosti
3. Opste karakteristike prve grupe namirnica
4. Sulfiti

Kao i na Bromima, sam sve pricas... Odgovore na potpitanja (2 ili 3 kom.) je po pravilu nemoguce naci ni na slajdovima, ni u skrpitama; skidam kapu ako je neko isao na predavanja i belezio svaku rec... Ili polozio farmakologiju u medjuvremenu  :wacko: Ali sve u svemu, prijatan usmeni  :K2: i di bi nam kraj bio da su svi takvi...