Organizacija farmaceutske delatnosti

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:55:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

CicaBg

Zna li neko termine ispita u junskom roku?


shanji

Prvi termin je 9 jun, a drugi 23 jun. To sam videla pre nedelju dana, valjda se nije nesto promenilo :)

Bred

III termin za potpise je 8.6.2006. 10-12h soba 300

boki

Ima opet promena. Prvi termin je pomerila za 12. jun !!!! Ako ima zainteresovanih, a tu sam i ja!!! :happy:

shanji

Pa kad se onda ovo cudo potvrdjuje?
Ja bih izasla u drugom terminu, koji je nadam se ostao 23, a kad bih onda trebala da to potvrdim?
Mozda 11-tog da dam izjavu i potvrdim da cu doci 23-ceg?
Pomozite mi ako znate?

boki

Pa, pise da je potvrda dan pred ispit. Sto bi znacilo da ti treba da potvrdis 22.-og!Nije menjala drugi termin, danas sam gledala.

shanji

Kako cete onda vi koji izlazite 12 tog da potvrdite u nedelju, kad valjda nedeljom ne radi fax.
Ma nista meni tu nije jasno....
A da li moze mail-om da se potvrdi, koliko je to pouzdano? :ohwell:

boki

Pa, logicno, u petak nam je potvrda, jer nedeljom ne radi fakultet. Potvrda mailom moze, ali ja ne rizikujem, vise volim licno. Javicu vam kakav je bio test. Pozdrav!!!
:>

frangula

da li neko zna postoje li testovi?ili bar kako izgledeju?

anna

Test ima 3 dela, a u okviru svakog imas otprilike 2 pitanja za zaokruzivanje, poneku definiciju (ili sam da napises ili da dopunis prazna mesta u tekstu) tipa farmakoepidemiologija, proces... sad je bilo objasniti kategoriju lekova sa narkoticnim delovanjem, oblasti u DDP nabrojati, nabrojati interesne grupe u farmakopolitici, unutrasnji motivi po teoriji o ponasanju, "prosveceni marketing" po Kotleru, objasniti matricnu strukturu (osobine, prrednosti, mane)... Imam utisak da boduje sve sto moze posto pitanja uglavnom nose od 2-5 poena, pa ljudi pisite sta god mislite da treba. Srecno!

shanji

Jel neko bio na testu u ponedeljak?
Pisite kakvi su utisci, pitanja..Da li definicije moraju bas doslovno da se napisu ili moze malo da se improvizuje?

vukmir

Ima li primera testova na netu i kako da dodjem do njih ako postoje?
Hvala

vladimir

Mislim da testovi ( zasad ) ne postoje na netu, na sajtu fakulteta mozes skinuti slajdove sa predavanja.

ikaira

#13
Ja imam knjigu iz organizacije!Da li je to ok za spremanje ispita,i da li sve iz knjige dolazi na testu,tj.ima li nesto sto moze da se ne uci!!!?Na sta obratiti paznju?

vladimir

Polagao sam ja.Profesorka je OK, korektna je ( barem je to bilo u mom slucaju ), knjiga ti je dovoljna za polaganje ispita.Mada, mislim da na sajtu fakulteta postoje i slajdovi sa predavanja, tako da mozes da ucis i slajdove ( samo je caka sto je tu pisano po tezama ).Obrati paznu na GMP, dosta toga se ponavlja i u gradivu iz kozmetologije i moze da bude jako korisno.Ja sam ucio sve, ne mogu da se setim da sam ista izbacivao.Meni je ta materija bas legla, jer sam svojevremeno polagao i prijemni za ekonomiju :>.