Usmeni ispit kod prof. Mirjane Djukic

Started by HoochieMan, 17-11-2006, 13:23:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nadica

Da li neko moze da napise od kada pocinje da ispituje prof.Djukic?Molim vas

Mashenka

Profesorka pita 17 i 20 maja...ja imam u 10 ujutru. :wave:

Mashenka

Ukratko o usmenom ispitu iz toksina:danas sam polagala kod prof.Mirjane,pitanja su bila hepatotoksicnost,toksicnost i metabolizam toluola i ksilola i organohlorni insekticidi.Ovo mi je najlepsi ispit u zivotu,opusteno uz caj i muziku prosto smo samo diskutovale o pitanjima,gledala je koncept,pitala po neko pitanje i eto,dobila 9.Mislim da je jako bitan koncept i njena predavanja sa neta...Puno srece svima na ispitu!

bebica111

#63
za one koji odgovaraju kod profesorke u junu, a nisu bili skoro na faxu, cisto da znaju da je izmenjen raspored za usmeni, tj oni koji su bili na spisku za 23.06 su prezvrljani i upisani pod 22.06, a neki i za 21.06.

Shix

moja kombinacija jun mehanizmi toxicnosti
                     trovanja lekovima
                     propilen glikol
Svi smo imali istu kombinaciju. Ne davi,ali trazi iskljucivo slajdove!Hocu reci da se moze poloziti i bez njih ali bas oko njih vrti pricu,ja sam ucila iz neke starije skripte tipa od pre dve godine,a ona je trazila sa slajdova od ove godine sa predavanja! Tako da znate kod ove profesorke prvo net,pa knjige!
Pozdrav  :wave:

sajmon

Danasnja kolektivna kombinacija:
                                Radioaktivne supstance
                                Tl i rodenticidi
                                Popsovi

maki

Jel polagao neko do sada kod profesorke? Ima li novih pitanja ili se vrte ova sa foruma?

magi

Maki,profesorica je pitala u oktobru poslednji put,mislim da u ovom roku nije jer je odsutna zbog obaveza ili sl.,raspitaj se na institutu za naredne rokove.
Sto se pitanja tice,zaista najvise pita njena predavanja,ali bude otprilike po jedno iz ostatka gradiva.
Moja kombinacija (i kolektivna za taj dan) u oktobru je bila:
1.azotni oksidi,
2.fluoridi,
3.antagonisti i njihova primena u Th trovanja.
MB smer jos i 4.genotoksicnost.
O prof. sve najbolje,jako prijatna,svi smo polozili.

zvecarka

Prof. Djukic ne pita ni u decembraskom roku, otputovala je :(  koliko sam shvatila mi koji smo kod nje treba da idemo na institut da izvlacimo profesora. Pa, ako neko sutra mozda ide na fakultet bilo bi lepo ako moze da skokne do instituta i pita ih kad ce se svecano odrzati izvlacenje Loto-a 1/3 :) i to podeli sa nama :)

ozaria

1. Faktori toksičnosti
2. Olovo
3. Toksičnost benzodiazepina


gagaj

Da li moze neko da napise kombinacije skorijeg datuma i utiske sa ispita.