STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

salexandar16

#45

Zeznutija komisija=ustavna komisija?

Ingrid

Zdravo svima  :wave:
Imam jedno, mozda glupo pitanje... Da li se moze prijaviti ispit iako staz zvanicno jos nije gotov (do tog 10.-og u mesecu), a bice gotov do dana polaganja? Da li se moze naknadno priloziti stazerska knjizica? Ja sam nesto nacula da moze, ali ne znam nikog licno ko je to uradio. Da li neko zna nesto vise o tome?

Nina

Не знам одговор на твоје питање, али можеш да питаш Наталију Попов из Министарства на телефон 333-40-58 тј. ако успеш да је ухватиш...

Bred

Quote from: Ingrid on 06-10-2009, 18:37:28
Zdravo svima  :wave:
Imam jedno, mozda glupo pitanje... Da li se moze prijaviti ispit iako staz zvanicno jos nije gotov (do tog 10.-og u mesecu), a bice gotov do dana polaganja? Da li se moze naknadno priloziti stazerska knjizica? Ja sam nesto nacula da moze, ali ne znam nikog licno ko je to uradio. Da li neko zna nesto vise o tome?
Uf, sad me baci u dilemu. I meni se staz zvanicno zavrsava 10. i nemam nameru da zbog toga cekam polaganje mesec dana kasnije :?:
:batina

salexandar16

Da li se za drzavni spremaju samo ona ispitivanja(deo iz farmakopeje) koja smo dobili u Agenciji za lekove ili mozda treba jos nesto iz farmakopeje?

salexandar16

Drzavni u oktobru je 27. u 16:30 h.

Bred

Drzimo fige i ocekujemo utiske  :wink:

salexandar16

Neka neko podeli utiske iz septembarskog roka...

Bred

#53
Quote from: salexandar16 on 12-10-2009, 10:08:09
Da li se za drzavni spremaju samo ona ispitivanja(deo iz farmakopeje) koja smo dobili u Agenciji za lekove ili mozda treba jos nesto iz farmakopeje?

Mislim da je to to.



Drzavni ispit se MORA poloziti godinu dana nakon zavrsetka staza ...

salexandar16

Da li treba da se uci i zastita zivotne sredine iz ustava?

keti

u septembru je bilo odlicno za ispitivanje,napravili su buku bez razloga....jedino im zameram
na uslovima samog polaganja i cekanja ispita!!!uzas....
a inace je komisija skroz fina i normalna i svi smo polozili!!!!
moj savet je da se nauci dobro farmakologija ne zbog drzavnog vec zbog samog sebe....
meni puno znaci sto sam to dobro spremila sada zbog posla!!!!
opusteno kolege u novembru, to je cista formalnost posle svega sto smo prosli do sada!!!
SRECNO SVIMA!!!

Bred

Eh sad ...

Cekaj polako.  :K2:

1. Koja komisija je bila?
2. Tvoja pitanja?
3. Koliko dugo si odgovarala?
4. Ima li ko da je pao?

:wink:

Enea

zna li neko sta se desava sa ALIMS-om?  :gnjec:

Nina

Ево ја сам јуче полагала, чини ми се да је само устав био мало проблематичан (то је тако ако гора комисија) али и то се дало положити, мени је био проблем изразити се на њихов начин. Пошто се госпођа бави социјалним и здравственим осигурањем то су јој била омиљена питања (комора, лиценца, акредитација, осигураници, права осигураника, лек и дозвола, изабрани лекар, дом здравља и остали нивои здравствене делатности, радни односи...)
Дужина испитивања је индивидуална, ако не знаш баш најбоље питају те још неко питање.
Сигурна сам за једну девојку да је пала.

Bred

Quote from: Enea on 28-10-2009, 15:02:50
zna li neko sta se desava sa ALIMS-om?  :gnjec:

A sta bi trebalo da se desi?!?!

Quote from: Nina on 28-10-2009, 15:44:46
Ево ја сам јуче полагала, чини ми се да је само устав био мало проблематичан (то је тако ако гора комисија) али и то се дало положити, мени је био проблем изразити се на њихов начин. Пошто се госпођа бави социјалним и здравственим осигурањем то су јој била омиљена питања (комора, лиценца, акредитација, осигураници, права осигураника, лек и дозвола, изабрани лекар, дом здравља и остали нивои здравствене делатности, радни односи...)
Дужина испитивања је индивидуална, ако не знаш баш најбоље питају те још неко питање.
Сигурна сам за једну девојку да је пала.

Jel traze taksativno da nabrajas stavku po stavku?
A komisja za tehnologiju/farmakologiju? Kakva su tu bila pitanja?