KoLokvijuM

Started by M^i^M^a, 21-11-2006, 11:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

I meni ali se snadjoh valjda nekako. TEST I sam imala i dobila rezultat 20,75mg/kg. Neka neko potvrdi...ili opovrgne...

philoserbiana

opet je bilo skakljivih pitanja...problem mi je zadatak zbog reakcija

5Nili

Jeste,20.75 mg/kg,i meni je tako ispalo...

shmizla

Ja sam imala zadatak sa odredjivanjem jodida u kuhinjskoj soli, i sve sam uradila i napisala reakcije, (polagala sam u 2), a onda su mi posle rekli da kao mora preko proporcije da se sve racuna, kao to su rekli na kraju... a ja sam racunala preko formule, i tada vec izasla kad su oni to rekli.. E nadam se da nece praviti problem, ja sam sve uradila kako treba, cak smo tako i na vezbama radili, isto preko formule a ne preko proporcije, kao neke druge zadatke... Dal je neko cuo o tome? Mislim stvarno mi znaci, posto ako mi to ne priznaju, necu se osloboditi, a ovako bih..

Marince

I nama su rekli da mora zadatak preko proporcija da se radi...

malavestica

ma stvarno su izvukli neke gluposti, samo sto nije bilo 'na kojoj strani se nalazi to i to' :wink:
dodu8se, jeste sve bilo u praktikumu, ali pored toliko vaznijih stvari, nasli neke delove recenica... i sto se vise mislis sve manje znas..  :ohwell:
kad rekose rezultati?
i koliko pitanja moze da se promasi pa da se dobije 9,zna li neko? vise od jednog, nadam se...  :H
ma kako god, tu je pismeni, malo pogledamo prvi praktikum i to je nadam se to.. bahh

malena

U ponedeljak u 14 h su rezultati,ali ne znam dal su rekli dal ce biti na netu... Jel moze ako ne dudu neko da slika pa da ih okaci ovde... Please...

mina-L

Oni su izricito naglasili da zadatak mora preko proporcije!Da,zaista bi bilo super da ako neko ima dobru kameru slika rezultate,mada ja verujem(nadam se) da ce ih okaciti i na net!

Iris germanica

A da li neko ko je imao test 3 moze da napise rezultat zadatka,nisam uopste sigurna da li sam ga dobro uradila? :help2:

bla,bla,bla

Ja sam pitao asistentkinju i ona mi je rekla da rezultati NECE biti na netu,a sto se tice zadatka  iz testa 3 trebalo bi da se dobije da je sadr¾aj mineralnih materija 2,91% . . .
P.S.I ja sam takoðe cuo da zadatak mora da se radi preko proporcije,a ne preko formule(to nam i asistenkinja napomenula jo¹ dok smo imali ve¾be)

Iris germanica

Hvala za rezultat,i meni je tako ispalo :cvet A nasa asistentkinja nije ni rekla na vezbama da treba preko proporcije,mislim da nije u redu da ljudima ne priznaju preko formule,ako vec dobiju isti rezultat.

philoserbiana


malavestica

bice, bice...  :ohwell:
a sto se zadataka tice, mislim da ne sme preko formule, to je vazilo za prvi semestar.. al' sad nam stvarno niko nista nije ni spomenuo  :hmm
videcemo sta ce ponedeljak doneti  :H

shmizla

Naglasili su da treba preko proporcije, grupi koja je polagala u 4, a nama koji smo polagali u 2 nisu... tj mozda jesu kad sam ja vec izasla, ja sam predala rad posle 20-tak min, e sad dal su posle toga rekli ne znam, ali na pocetku nisu sigurno, pitala sam jos neke ljude, nisu rekli na pocetku 100%.. Rekli su samo za reakcije da moraju da se napisu, i da sve nejasno pitamo u prvih 10 min... nista vise... Uostalom, bilo bi skroz bzvz da ne priznaju, pa i na vezbama smo radili preko formule, a ne preko proporcije.

anica_maja

jel su izasli rezultati? jel ce biti na netu?