KoLokvijuM

Started by M^i^M^a, 21-11-2006, 11:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

malavestica

jesu izasli, i bilo bi lepo da neko uslika pa da stavi ovde..ajd ljudi, pliiiz :~
sumnjam da ce staviti na net zvanicno..

shmizla

Mislim da su rekli da nece biti na netu, bilo bi super da neko ko je na faxu to slika i postavi ovde...

philoserbiana

meni je javila drugarica,hvala Bogu da sam polozila i ovo...plasila sam se da li ce mi priznati bar nesto od onog zadatka...mislim da nisu bili rigorozni...

malavestica

ajde ljudi slikajte  :cvet
ja sam zaboravila da kazem da vide i za mene ovi koji su bili na faksu, jbga
nekako sam se nadala da ce neko staviti ovde...

philoserbiana

od mojih niko neka kamericu...jedna koleginica je isla i pogledala za nas nekoliko...trebalo je da se organizujete...rezultati su izasli oko 11h.danas sam potvrdila izlazak na prakticni...danas je bilo neformalno potvrdjivanje
molila bih da stavite svoja pitanja sa kolokvijuma ovde da vide i nasi drugari mladjani...
ja se secam sledecih pitanja:
1.odredjivanje celuloze je...guc je tacan odgovor
2.nitriti su:
konzervansi
boje
pojacivac arome
pojacivac ukusa
antioksidans
tacan odgovor je konzervans
3.peroksidni broj je...

Lilika

Kakvo neformalno potvrdjivanje za prakticni ? a kada je formalno ?

bla,bla,bla

"Formalno" potvrdjivanje je u sredu 04.06 10-12h

Natasa

Potvrdjivanje prakticnog nije potrebno.
Automatski ste svi potvrdjeni, ako ste polozili oba kolokvijuma.

mima385

Da li neko zna sta se zbiva sa onima koji ne poloze kolokvijum?
Odgovaraju usmeno ili kako?

Nea


Drugi kolokvijum iz broma nije uslov za potpis ali je uslov za izlazak na ispit.
Zato se u svakom ispitnom roku organizuje pre prakticnog ispita i kolokvijum za one koji ga nisu polozili.
Za junski ispitni rok to je sreda 4.06. ne znam tacno u koje vreme , dakle dan pre prakticnog.

mina-L

Jel to sigurno da ne mora 4.6 da se potvdjuje prakticni ako sam sad polozila drugi kolokvijum,posto mi se bas nesto i ne ide na fax dan pred ispit? :cvet

mima385

Hvala NEA!
Jos jedno pitanje: Na popravnom kolokviumu nema one sanse za oslobadjanje ako dobijesh 9 ili 10?

Shix

nema sanse za oslobadjanje u drugom terminu,iako ti je to prvi put da izlazis na kolokvijum

philoserbiana

i ljudi,kako se osecate pred sutrasnji nastup  :cvet
neka neko stavi ovde pitanja sa drugog kolokvijuma,neka se nadje...moze da koristi  :cvet

aska

nesto sam nacula da je kolokvijum 24. decembra! da li je neko mozda isto to cuo ili ima neku drugu informaciju :help2:?