IMUNOHEMIJA - ispitni termini i sve ostale informacije

Started by lijepa bosanka, 09-06-2006, 12:12:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Goku

I ja sam polagao, trebalo bi da sam dobro uradio - nadam se  :lol:            Ono, kad vec pitas  :wink:
Uzgred, hvala na pitanju. PozZ

zoca

danas su neki ljudi polagali usmeni... i kazu da je bilo ok...svi koji su izasli su polozili...a izaslo ih je cetvoro...
kazu da je zorica opustena i ok...kao da si dosao na konsultacije...nema izvlacenja pitanja ni kombinacija...vec ona gleda papir sa pitanjima pa koje joj se svidi...srecno svima i javljajte sta ste uradili...ja imam usmeni 6.07...

lijepa bosanka

Ja sam bila na konsultacijama za pismeni....i rekla je da nije stra¹an usmeni,da ona ne tra¾i da joj prièa¹ prièu...nego kratka pitanja dobija¹ i to je to....Meni se takav naèin ispitivanja mnooogo svidja!!!
Meni je usmeni 5.7.,pa vam javljam....

Goku

Vazi, meni je 4. pa cu ti reci da li ti je rekla istinu :)

lijepa bosanka

E super....javi!!!! I sreæno!!!

ivilija

PA VAMA SADA ZORICA DRZI IMUNOHEMIJU...POZDRAVITE JE PUNO OD MENE!!! RECITE DA JE POZDRAVLJA KOLEGINICA KOJA JE PRE 2 GOD. DOSLA NA KONSULTACIJE SLOMLJENE GLAVE...A POZDRAVITE MI I NEVENU AKO JE VIDITE...OBE SU STVARNO SUPER!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zoca


ivilija

EH, DUGA JE TO PRICA...OD 2 X LOMLJENJA GLAVE TO JE BIO DRUGI!!! U LJUBAVNOM ZANOSU ME JE MOMAK PODIGAO A JA SPUCALA U STAKLENI LUSTER I ETO TI...ZORICI NIJE BAS BILO JASNO STA CVORUGA VELICINE PRSNUTOG PREPELICINOG JAJETA RADI NA SRED MOG CELA,ALI JE POKUSALA DA SE SKONCENTRISE NA NASA PITANJA!!!
MA NJIH 2 SU STVARNO SUPER (BAR BILE)!
ZELIM VAM SVIMA DA DOBIJETE 10-KE KO VRATA!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zoca

haha....izvini sto se smejem ali zamisljam situaciju...

Bred

A ne skrecite sa teme. Ivlija, pokusaj da iskljucis caps lock kada kuckas poruku :)

ivilija

Pa ljudi ne vicem ja (ako mislis na caps lock), samo mi je lakse da pisem velikim slovima,no dobro znala sam da ce me neko kad tad opomenuti! Evo iskljucila sam :twisted:

zoca

drugari danas pocinje usmeni!! srecno svima i javljajte kako ste prosli....i molim vas pisite sve...znaci sta vas je pitala...kakva je i tako to...

lijepa bosanka

#27
Evo saznala sam informacije iz prve ruke.....profesorka je super!!!! Uopste nije strasan usmeni!!! Pitala je konkretna pitanja....ne treba da se smaramo nekim glupostima,i manje bitnim stvarima!!!! Vazno je da znamo mehanizme dejstva i to je to!!!!!
Moju drugaricu je pitala superantigene,kako djeluju,nesto od receptora,vakcine.....
Mozda se sutra nesto i odradi ....imam nekih 15 sati da sve dobro iscitam....ako ne onda septembar....je moj!!!!


zoca

ja imam usmeni prekosutra...tako da imam malo vise vremena...molim boga da me ne pita autoimune bolesti...ma valjda nece...aj srecno ti bilo sutra pa javljaj kako si prosla...pozdravko!!

Goku

E ja sam danas polagao, opusteno je postavlja dosta podpitanja i nije neka frka. Ja polozo  :lol:
Srecno svima!