Najbolje pivnice u gradu

Started by Darker, 15-05-2006, 11:28:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nimerija

Ako mene pitate DUFF je majka svih pivnica  :PI (da ne pominjem rostilj..... mmmmmm rostilj.....) Jel ima neko nesto protiv mozda? :L

Vampire 666


vladimir

D¾akarta, kod Studenjaka na NBG-u.Ima i ¾iva, starogradska muzika za ljubitelje iste, a i cene su OK.

zoe

Neko je pomenuo Kucu piva u Milesevskoj 42 kod Kuce caja. Sredom su tamo karaoke i mnogo je veselo... :V

Lady Jane

Ako budete u Novom Sadu svratite do pivnice "Gusan". Nalazi se u centru u Zmaj Jovinoj, drugi pasaz desno kad se krene od Katedrale. Imaju pristojan izbor piva, moj favorit je crni Vajfert. Pustaju rok (razno,od 50tih na ovamo). Preko dana moze da se naruci sarma, pasulj, skembici... Imaju i pomfrit, cvarke i razno drugo za mezetiti...

Nagflar_the_Sinner

Kad sam video temu : "Najbolje pivnice u gradu", mislio sam da ce ovo biti extra muska diskusija, pogotovu na nasem fakultetu, ali ucestvom koleginica u diskusiji sam PRIJATNO iznenadjen!
To devojke!
:Z
:V :loptica

Zemunac

Najjaca pivnica : dobro drustvo i dve-tri gajbe jelenka pa udri do zore!!! :PI :PI :Z

Vampire 666

pa jos da se sve dogadja u zemunskom parku.... :wink:

Darker

Npr. subotom kod pinkija, a pièi Fuzz box... Ludilo :> :> :> :>
Elem, uozbiljite se :OFF

rodiæ

po meni ovde i nema pravih pivnica.ima dobrih kafana al pivnica ne.kad se ka¾e pivnica,ja se setim samo pivnice u Zrenjaninu,e to je prava pivnica.posetite je i znaæete ¹ta je prava pivnica. :ziveli

ArUeNaWiThRa

u Zemunu ima pivnica Kej ,nije losa 80 din velika krigla. al nemojte jesti tu :]
i ima Crveni rak, mnogo dobro mesto sa odlicno muzikicom i atmosferom...

Yasmin

kazu da je optimist najbolji u gradu.