Spisak opstih najpozeljnijih zenskih osobina

Started by Al-Jasmina, 22-01-2008, 17:47:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Glasajte za No 1

samouverenost
stalozensot
inteligencija
prijateljstvo
zenstvenost
opustenost tela
cistoca
urednost
dobra sminka
zdravlje
atraktivnost (lepota)
srazmerna gradja
realnost
iskrenost

Ayrton Senna


joe13

Quote from: katarina on 25-01-2008, 23:22:21
U jednu ruku lafica, u drugu nezna princeza. Sto bi rekli: u kuhinji domacica, u krevetu tigrica i najbolja mama na svetu.
.............I u svom poslu pravi PROFESIONALAC :cvet

philoserbiana


pig_am_am

"Osecam zaljenje prema svakoj zeni koja kupuje pravo krzno. Njima nedostaju najbitniji zenski atributi-srce i neznost!"

nije,nije off... :happy:

iako ja mislim da je harizmaticnost presudna uvek.

Nightmaster

Inteligencija, prijateljstvo, zenstvenost. Mada volim i ono "vucica u ovcjem krznu".Mmmm... puc puc puc

dirigent

Quote from: pig_am_am on 26-01-2008, 19:24:46
"Osecam zaljenje prema svakoj zeni koja kupuje pravo krzno. Njima nedostaju najbitniji zenski atributi-srce i neznost!"


       Haha , zbilja da sam stariji jedno 20-tak godina , pa vidim tako sredovecnu damu sa lisicama i onim zverinjem sto vise preko ledja , ne bi mogao da je zamislim kao neko stvorenje za emotivni kontakt.
      Sve su to neke  Kruele-de Vil...

Wlada

Quote from: philoserbiana on 26-01-2008, 19:14:49
izvin'te,a gde to ima  :hmm

Зато и рекох да је савршенство у умерености...
Умереног је лако и лепо волети, екстремног тешко и често несрећно...  :ohwell:

provista

Zena treba da bude u svemu ravnopravna sa muskarcem, u tome lezi sustina!

Wlada

Quote from: provista on 11-03-2008, 19:14:25
Zena treba da bude u svemu ravnopravna sa muskarcem, u tome lezi sustina!
То није могуће, јер да је у свему равноправна не би постојала два пола него један хемафродитни, те стога није ни суштина. (као што ни мушкарац није у неким стварима равноправан са женом, да се разумемо...).
Ако постоји, поред љубави и разумевање и поштовање, између двоје људи, а затим и НОРМАЛНО понашање обоје, све ће бити у најбољем реду.

dirigent

Quote from: provista on 11-03-2008, 19:14:25
Zena treba da bude u svemu ravnopravna sa muskarcem, u tome lezi sustina!

     Potpuno pogresno . To vestacko pumpanje demokratije ima za posledicu gomilu  :gay: , i muskobanjastih zena karijerista sto radjaju u 40-tim.

       Zena kad postane ravnopravna sa muskarcem PRESTAJE biti zena.

alexica

pogresna stvar je bas u ljudima koji misle da zene i muskarci nisu ravnopravni...jer bitno je da umom jesu...sad to sto je u istoriji zena malo gurana u stranu na nekim javnim planovima, npr. u politici to nije bilo slucajno jer muskarci su uskraceni na nekom drugom planu...zena radja i to je ono sto je posle silnih ratova bilo mnogo vaznije nego baviti se nekim drugim stvarima...nisam ni slucajno za to da zene treba da budu iskljucivo domacice ali ne vidim kako zene moze a da ne bude domacica ma koliko obrazovana i pametna bila...zato se bas razocaram u zenski rod kad vidim da pokusavaju da se ne bave vise tako ponizavajucim poslovima i bore za ravnopravnost koja realno ne bi ni bila nista prirodno jer sami poslovi se ipak u vecini slucajeva dela na one koji mogu lakse da obavljaju muskarci i one koje lakse obavljaju zene...naravno da postoji milion izuzetaka
e, sad, mislim da ce moj muz jednog dana morati da radi neke stvari koje radim i ja u kuci jer to nije nista ponizavajuce ali ne sve i to ne zato sto nece hteti nego zato sto smo mi u nekim slucajevima strpljivije, imamo tanje prste...ne znam, slicne gluposti...pa cu cesce ja nesto bolje ispeglati od njega...

avgogh

pored zenstvenosti, neznosti, pameti, zdravlja, itd, mislim i da je urednost jako bitna... dzaba nekoj devojci sto je lepa, ako je aljkava, ako je iza sebe ostavila haos, ako su joj prljave cipele, kosa, puderom zamazana kragna... ako za stolom ne zna da se ponasa, mljacka, prica punih usta... na mene te pojave bas ostavljaju utisak... i cini mi se da nisu retke...

Darker


malavestica

meni je baba davno rekla: "idealna zena je dama na ulici, kuvarica u kuhinji, a kurva u krevetu!"
pa sad mi jadne moramo da budemo sve to zarad mira u kuci,eh, eh  :wink:

dirigent