©ta da radite da biste je osvojili

Started by Bred, 12-08-2006, 22:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

buu

da bi osvojili devojku muskarci samo treba da budu iskreni, verni(ovo posebno) :K i malo pazljivi, gore navedeno je preterivanje!!!
ali kako oni nikako to da zakljuce, bolje mi da im kazemo!!! :K :cvet

Darker

Da biste osvojili devojku, treba vam toljaga, maè, pu¹ka ili kakvo slièno osvajaèko oru¾je, te zastava da je pobodete u osvojenu teritoriju.

Ako ste opremljeni nekim drugim oruðem, mo¾da i zabodete ne¹to drugo sem zastave, ali u tom sluèaju ne govorimo o osvajanju, veæ o razmeni misli, emocija, informacija, fluida...

Naravno, ako je u pitanju izhidrogenizirana, napumpana, kvarcovana amazonka, kod nje pali samo robno-novèana razmena, tako da u tom sluèaju ipak predla¾em oru¾je i zastave, mo¾da i uspete ako joj obeæate da æete isto (oru¾je i zastave) pobosti u bar 5 razlièitih banaka, te nju ovlastiti da, sem u svojim s i s a m a, usnama, guzovima itd. plastikom raspola¾e na jo¹ neki naèin...

Girl

 :K Dare...

Gore od ovog teksta (prvi post) nisam skoro procitala... Ne znam da li su zene generalno ovim jako potcenjene ili je tekstopisac precenjen (kao i svi oni koji misle kao on)... ili i jedno i drugo... precenjen, potcenjen... sad je i to relativno...
'Ladno neko servira 'uputstvo' za osvajanje zene... uzas...
:K ali, hajde, moj izbor ce biti da se ovom nasmejem... Ne mogu da se smaram onim ljudima, dakle devojkama i mladicima koji su daleko od mene, ili ih ja cinim dovoljno dalekim... Treba praviti krug ljudi oko sebe koji su slicni vama, i pustati u njega one koje cete birati vremenom po svojim kriterijumima... A ne neko da vam servira sta, kako i zasto...
Neko pristojan na ovo ne bi trebalo ni da obraca paznju... bar ne kao na nesto sto je relevantno za pitanje kako se dopasti nekome... ali opet, treba li se zamisliti nad ljudima koji misle ovako i nad cinjenicom da ih nema mali broj...

ðurða

iskrenost je najbolji put do ¾enskog srca,a mu¹karci su toliko neiskreni da im je potrban vodiè kako da osvoje devojke  :pljes:

Al-Jasmina

E da, ISKRENOST
(nadam se da je podvuceno :trfr: )

a nista gore nego,
citiram:
QuoteNe zna sta ce od sebe, a kamoli sta bi hteo od tebe...

Ne kazem da ce 100% uspesan biti neko ko odmah kaze -ja bih ozbiljnu vezu/brak
-necu da se vezujem, ja sam za opustenu varijantu
ali svakako dobija extra poene za iskrenost i devojke to cene.
Lebdenje,neodlucnost
sve su to simptomi sracunatog skrivanja istine i/ili kukavicluka

dirigent

Kad udjete u tridesete godine , sve te price o iskrenosti , i te strategije su jasne ko dan obema stranama . Ti pricas nesto , devojka prica nesto , a oboje znate da su to samo lamerski stosovi , no odmeravate snage cisto iz radoznalosti i sujete. Samo umece zavodjenja moze opredeliti devojku da zapocne nesto sa takvim muskarcem.
    Oboje su pritom prosli vec dosta , i razocarali se i utesili i imali lepe veze i sve ostalo pride, lako zapocinju vezu , a grade je vremenom.

     No kad budete u tim godinama, shvaticete o cemu pricam.  Price o iskrenosti i svemu tome su ideali . Poverenje se stvara ,a ne narucuje , jer ono treba `ponovo` da nastane izmedju dvoje ljudi ,a ne kao navika da se podrazumeva.

katarina

Nadam se da cu do tih godina naci nekog od poverenja, da me ozeni:)

Al-Jasmina


dirigent


paulina

Da li negde na ovom forumu ima tema:sta radite da biste ga osvojili? Ako nema, da li bi mogla da se otvori?

dirigent

Mislim da to ne bi bilo mnogo plodonosno , jer bi se tema iscrpla u potpunosti posle dva posta...  :K

ðurða

Quote from: dirigent on 17-06-2008, 09:35:09
Mislim da to ne bi bilo mnogo plodonosno , jer bi se tema iscrpla u potpunosti posle dva posta...  :K
zato ¹to su mu¹karci tako jednostavni  :sarcasm:

dirigent

Jesu. Za toliko upravo ni manje ni vise. Ali muskarce treba i ZADRZATI , a mislim da je to mozda tema za nas.

Darker

#28
Ovo se zove kako USREÆITI ¾enu ili mu¹karca, ali svodi se na isto...