Njegova/njena porodica

Started by AquArius, 30-08-2006, 12:07:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: Darker on 03-09-2006, 15:28:50
E ovo je veæ opasno za***ano, ja bih pripazio sa takvim izjavama :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Zasto sam znala da ces (ili vec neko) to reci?? :K Ma opusteno, on je samo lik koga treba poznavati, ali ne daj Boze ziveti sa njim... :lol: Situacija je potpuno bezbedna... :> :>

Da se vratim temi, zaista nemam nikakvih problema s tim upoznavanjem...jednostavno se ponasam normalno, kao kad upoznajem bilo koga drugog, i to je to. Nemam tu neku strepnju kakav cu utisak ostaviti, o tome uopste ne razmisljam...samo opusteno...

jeca87

Cini mi se da obicno ne iyadje na dobro to zblizavanje sa njegovom porodicom pogotovo nakon raskida

:ohwell:

katarina

Uh, ja ne volim preterana zblizavanja sa njegovima: npr. ispijanje kafe sa njegovom mamom, primanje kojekakvih "darova" od strane njegovih! Nekako razmisljam: pa kad budem postala nesto vise od "njegove devojke" onda mogu da mi daju sta oce i mogu da pricam sa njegovom mamom o zavesama i sl., a do tad....

A sto se mojih tice: mislim da cu uvek ostati najmladje dete u porodici...hm...nit` da se smejem, nit` da placem...

besno pile

tako je kaca!
mislim,imam ja svoje drugarice za ispijanje kafe O0(a valjda ih i ona ima).......

Darker

Quotejednostavno se ponasam normalno, kao kad upoznajem bilo koga drugog, i to je to. Nemam tu neku strepnju kakav cu utisak ostaviti, o tome uopste ne razmisljam...samo opusteno...
Od sada æu samo da citiram tvoje poruke, da se ne bih ja javljao... :K

vladimir

jeste li vas dvoje sigurni da niste blizanci, samo greskom razdvojeni u porodilistu? :K

Maslacak

Pa naravno... npr, ja nemam bradu! :K

AquArius