Tuche na sportskim manifestacijama!

Started by Vampire 666, 16-06-2006, 08:31:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

farmaceut10

Ja bas volim sto su prebili cigane
Nego mi je zao sto uvek neduzni cigani dobiju batine a idioti se uvek izvuku
Pazi ti njihovu logiku da gadjas policiju mokracom i bacas baklje na neduzne ljude pa mislim stvarno gde su to videli
Da sam ja pandur a da me je neki gadjao mokracom pa uleteo bih medju njih ma pobio bi gamad Zamisli kako to smrdi kad prospe po tebi
Nema veze ko za koga navija ali neke stvari se nesmeju

lijepa bosanka

Sve je to opet samo igra politièara......Pa dokle vi¹e??  :(

Gledala sam onaj snimak.....U¾as!!! Kada pomislim da mi je brat mogao biti tamo ili neko od drugara poludim!!!!! A najgore ¹to oni koji su to radili nisu dobili pendrek....
Mada pravi i pametni navijaèi su odavno prestali iæi na derbije!!!!

Vampire 666

Quote from: farmaceut10 on 18-06-2006, 15:18:54
Da sam ja pandur a da me je neki gadjao mokracom pa uleteo bih medju njih ma pobio bi gamad Zamisli kako to smrdi kad prospe po tebi

Pandur nema pravo na upotrebu fizicke sile sve dok ne ustanovi da neko remeti red i mir! Nadam se da ste gledali one snimke van Pionira(bilo sad na dnevniku Pinka). Ma sta da je lik radio ne postoji nikakvo opravdanje da ga 10-ak pandura sutira u mraku...

Darker

Ma luda nacija, za to nema opravdanja... Ova stoka, za bolje i nije, ali kad zamalo pogine 30 ljudi, a ovi i dalje malte, pa onda stvarno >:( >:( >:( panduri su tu kao predstavnici dr¾avnih organa DAKLE NEMAJU PRAVO DA DELUJU EMOCIONALNO, VEÆ ISKLJUÈIVO PO NAREÐENJU!!!!!! E to bi trebala da bude mala razlika, koja se tamo nije videla... Dnevnik na pinku mi je dosadan i kretenski, ali svaka èast za prilog, a i onog lika znam jo¹ od bombardovanja sa STB-a, ima m**a ko vo... :>

yeca

To sve treba regulisati zatvorom kao u Engleskoj pa kad dobiju dosije pa se te¹ko zaposle pa malo osete ¹amar od zajednice, svi bi se opametili..
Ili jo¹ bolje - udariti po d¾epu!! Tu najvi¹e boli!
A policajci, ah pa oni su posebna sorta - oni zahtevaju posebnu temu  :K

Vampire 666

Kod nas postoji zakon, i to dobar....al se ne sprovodi...sve je kao i pre donosenja...najveci je problem sto ga sudstvo ne sprovodi...niko jos nije dobio kaznu zatvora....a pandurima je to jos veci podstrek da lese(misle i onako nece u zatvor ba aj' bar da ga oni kazne)...a oni niti imaju pravo na to niti im je izbor zrtava adekvatan...i tako upadamo u vrzino kolo....

vladimir

Quote from: Darker on 18-06-2006, 10:44:36
A onaj Joèiæ je takva ljiga od èoveka... >:D >:D

To je itekako taèno, osetio sam na svojoj ko¾i... >:(


Quote from: Vampire 666 on 18-06-2006, 20:10:18
Pandur nema pravo na upotrebu fizicke sile sve dok ne ustanovi da neko remeti red i mir! Nadam se da ste gledali one snimke van Pionira(bilo sad na dnevniku Pinka). Ma sta da je lik radio ne postoji nikakvo opravdanje da ga 10-ak pandura sutira u mraku...

Navijaèi su bacali tzv. ¹ok bombe ( a ne petarde ) na pandure. :wink:  Baklja na organ koji predstavlja dr¾avu ( ma kakva ona bila ) i te kakao zaslu¾uje dooooobre batine.Ako ste nekad gledali klip FUCK LAPD, videli ste kako je obièan pandur-pozornik u SAD odrao od batina lika koji mu je na ulici pri¹ao, pokazao srednjak i rekao:fuck off! I jo¹ se navijaèke grupe bune zbog batina! :roll:
Najgore je ¹to zbog tzv. " navijaèa " ( kod nas je izgleda navijaè sinonim za huligana ) stradaju ljudi koji su do¹li da u¾ivaju u tekmi bez potrebe za petardama, bakljama i pi¹anjem u kese i gadjanjem protivnika...
Mislim da se treba stati na put pu¹tanju huligana da prisustvuju sportskim manifestacijama i da se treba uspostaviti sistem kontrole kao u Engleskoj.Tada ni murija ne bi imala potrebe da reaguje, a i normalan svet bi mogao da u¾iva u tekmama bez straha da li æe stradati u sukobu navijaèa medju sobom ili u sukobu murije sa huliganima.

farmaceut10

#22
meni nije jasno ako vec nesmeju da se pobiju sa policijom zasto provociraju
A kosarkasi i onaj gurovic brane navijace a navijaci i dalje gadjaju stolicama svi pa cak i ona zika pauk samo je jos falilo da se i sakota umesa
Ma mi smo gotovi kad nam je taj sakota selektor
Nikog mi necemo dobiti u japanu


nije dozvoljeno vredjanje nikoga!

Vampire 666

itekeo smeju da se tuku sa policijom...bar ja to znam...

a sta su trebali da urade? da sednu na klupu i gledaju kako ljude koji skandiraju njihova imena leshe od batina!

taj Gurovic je u oba tima najveci kosarkas i steta sto igra u nashoj ligi...suvishe je dobar...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 19-06-2006, 18:01:15
itekeo smeju da se tuku sa policijom...bar ja to znam...

a sta su trebali da urade? da sednu na klupu i gledaju kako ljude koji skandiraju njihova imena leshe od batina!

taj Gurovic je u oba tima najveci kosarkas i steta sto igra u nashoj ligi...suvishe je dobar...

mislim da su zvezdini igraciispali totalno ok sto suse popeli da brane navijace..


a gurovic najveci kosarkas???necu o tome jer se ide u  :OFF

zmajic

Ljudi nemoj da zivite u zabludi. Komsija mi je pandur, jedan od onih nindza kornjaca, i verujte mi oni obozavaju da tuku ljude. Utakmica im je prava poslastica, ne biraju koga i gde udaraju.  :F
A sto se tice kazni ima i njih. Pitajte ljude koji su bili vodje, sta su sve okusili. Debelo su i placali, lezali po koji dan u zatvoru. A o batinama da ne govorimo! Mada ima i stoke od navijaca koji ce bez veze da pocnu tucu. PSIHOPATE, napaceni ljudi koji su bili maltretirani u detinjstvu, pa dosao red na osvetu...  >:D

Samo mi jedno nije jasno oko tih baklji i bombi!! Sto malo bolje pojedine ljude ne pretresu. Znaju nas devojke, one glupace od pandurki, posteno da izvataju . Ma mene ni decko ne vata k'o sto me ona izvata na ulazu. :embarrased:  Meni ce svu sicu i upaljac da uzmu, a o kosobranima da ne govorimo. Pojedinci bi i slona uneli a da oni ne vide..
Tu im je glavna greska. Kad se kasnije baci ne vredi im nista.

Sve u svemu ne zna se ko je veca stoka!!!! Ima nas raznih...  :OFF :OFF

farmaceut10

Ma te tuce su glupost je u startu si naje..
Panduru nemozes nista jaci je a i bolje opremljen
Ma svi ti navijaci su smesni nemaju nigde da se dokazu pa su tu nasli da se dokazuju
Ma treba ih :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

Vampire 666

Quote from: farmaceut10 on 23-06-2006, 17:43:01
Ma te tuce su glupost je u startu si naje..
Panduru nemozes nista jaci je a i bolje opremljen
Ma svi ti navijaci su smesni nemaju nigde da se dokazu pa su tu nasli da se dokazuju
Ma treba ih :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

Aj idi lupaj glavom u zid pre nego shto napishesh sledeci post....

lycos

ortak bio na tekmi,kaze,tek su kasnije lomili,ispred pionira.lemali su one koji su krivi i one koji nisu.sve u fazonu 5 caja u oklopu na jednog navijaca..murja stvarno zasluzuje posebnu temu..a i ko uostalom ide u murju:onaj ko ne zna sta ce sa zivotom i pod uslovom da zna pola azbuke i da broji do 10!..

nasty girl

pa to uvek teka bude tu dobijaju batine i oni koji su krivi i oni koji nisu.... :/ :/