Комбинације

Started by Nina, 19-10-2006, 14:06:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Koja su to pitanja dodata?

antena

Juce kod prof. Primorac bila homeopatija, izrada sterilnog izotonicnog rastvora borne ( sto i nije nesto novo ali nema u kombinacijama), shematski prikaz proizvodnje sirupa i kontrola(misli se na industrijski proces -u duplikatoru ali i uopste na izradu sirupa). To ja zapamtih od novih pitanja.

Danijela_H

U utorak je Vuleta rekla da ce posle ovog ispitnog roka na sajtu fakulteta izbaciti zvanican spisak ispitnih pitanja.

jecapereca

Quote from: Danijela_H on 04-07-2007, 22:02:03
U utorak je Vuleta rekla da ce posle ovog ispitnog roka na sajtu fakulteta izbaciti zvanican spisak ispitnih pitanja.


TO!Juhu! :~ :loptica

elpida

pogledajte u "arhiv"u 1/2006 ima nesto sto dolazi na ispit ,ne znam nista vise detaljno...

jeca09

pored ovih kod profesorke Primorac od novih pitanja bilo je i inekcije insulina,odredjivanje sadrzaja etanola ,metanola i propanola.

Bred

Quote from: Danijela_H on 04-07-2007, 22:02:03
U utorak je Vuleta rekla da ce posle ovog ispitnog roka na sajtu fakulteta izbaciti zvanican spisak ispitnih pitanja.

super. samo da se to odradi do septembra najkasnije?

jecapereca

Quote from: Bred on 05-07-2007, 14:08:52
Quote from: Danijela_H on 04-07-2007, 22:02:03
U utorak je Vuleta rekla da ce posle ovog ispitnog roka na sajtu fakulteta izbaciti zvanican spisak ispitnih pitanja.

super. samo da se to odradi do septembra najkasnije?
Ali izgleda da nema nista od toga

Bred

e bas sad to htedoh da napisem.
nista neobicno :F

Danijela_H

Nista od toga, a uveravala me je 15 minuta. U svakom slucaju pitanja su spremna, valjda ce da ih izbace pre septembarskog roka!

optimisticna

Ja sam iz BL.Ispituje nas samo Stuparka. Neka se jave oni koji su kod nje polagali, uspjesno ili neuspjesno, sa njanim kombinacijama pitanja. Do neba zahvalna

Bred

Prof.Stupar vise ne predaje kod nas. To jedino da ti se jave starije generacije pod uslovom da oni jos imaju te kombinacije  :wink:

Enea

Quote from: elpida on 05-07-2007, 10:52:55
pogledajte u "arhiv"u 1/2006 ima nesto sto dolazi na ispit ,ne znam nista vise detaljno...


informacija zlata vredna  :K

zargag

Ima li ko kombinacije pitanja kod prof. Primorac?

Kamicak

Imas ispitna pitanja ( sto je prava retkost), pa ti kombinacije ne trebaju. Bukvalno svako pitanje dolazi u obzir