Farmaceutska hemija

Started by sjajna05, 09-05-2006, 13:30:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

yeca

Ja sam isla na predavanja ove godine i Sote je rekao da pita dokazivanje supstanci koje se rade na vezbama i Agbaba je rekla da ono sto smo radili na vezbama moramo u prste da znamo.
A prof Zorica (koja je predavala biohemicarima) je rekla da to nece traziti

Inace, Dana trazi da se znaju samo opste formule lekova (to je ona rekla - kaze da njoj nista drugo ne bi ni uslo u glavu) a za Sotea sam cula da pita sve zive strukture.

Ne znam koliko vam sada znace ove informacije ali to je ono sto se desavalo ove godine pa...

SRECNO LJUDI !!!!

SPRING

Hvala yeco, a jel znas da li prof. zorica pita iupac, da li trazi sve formule ili ne, koliko pita fiziologiju, da skratim, da li pita slicno soteu ili agbabi?

yeca

E pa ne znam nista od toga.
Na predavanjima je davala iupac uz formule tako da bih ja ucila da sam na tvom mestu.
NIje bila bas toliko darezljiva u davanju informacija  :wink:

Drugarica ce polagati sad u junu kod nje pa cu prvom prilikom izbaciti njene utiske  :angel: ali ne znam koliko ce to tebi znaciti ako planiras sad da izadjes  :smile:

Meni deluje sasvim korektno i ne verujem da preteruje ni u cemu

SRECNO !!!

Bred

To za pomeranje ispita naravno da nije u redu da neko pita 20.juna aneko 3.jula, to je da vasih predstavnika TRECE godine, oni mogu da pokusaju da nesto izdejtvuju ali koliko ja znam, institut Farmaceutske hemije je jedan od NAJNEFLEKSIBILNIJIH za bilo kakvu saradnju sa studentima

Btw-ja sam cuo da ta nova ne trazi IUOAC ali obavezno trazi metabolizam i uticaj supstituenata na dejstvo

SPRING

Da li ste videli raspored za prvi termin? Prijavilo se ukupno 5 ili 6 ljudi, tako da bas i necemo puno saznati ako budemo isli da slusamo ispit... Prof. Zorica pita poslednja, pa mozemo da se nadamo da ce nas sreca posluziti u drugom terminu...

bubi

Cao,jeli moze meni neko da kaze kad su vama tacno rokovi iz FH?Posto sam ja student iz Banja Luke a rokovi se i kod nas stalno nesto mijenju te ne znamo tacno kad ko dolazi,prvo su nam rekli da dolazi 19.6. Prof.Agbaba ali se to promjenilo pa kazu krajem juna,nema jos nista tacno a ja bih rado za Bg.Hvala

Bred

Zdravo bubi, dobrodosao :) Kako si saznao za nas forum? Bilo bi dobro kad bi se i ljudi iz Republike Srpske prikljucilii radu foruma. :)
Sto se tvog pitanja tice-pogledaj odgovor broj 12 na prvoj strani :wink: Nista detaljnije necemo znati do 19.6 kada je potvrda usmenog ispita... :roll:

bubi

  Zdravo jos jednom :),hvala na dobrodoslici i na odgovoru.
 
  Savim slucajno sam vas pronasla,imala sam neke nedoumice oko formula pa je bilo najlakse pronaci odgovor na netu,tako sam slucajno dosla do ove stranice i vidjela da ima dosta zanimljivih informacija koje naravno mogu posluziti i studentima iz RS.

  Bicemo u kontaktu putem foruma a nadam se da cemo moci razmjeniti korisne informacije.

  Hvala i srecno svim onima koji uce i izlaze na ispit!

P.S. izmedju ostalog ja sam female :wink:

 

Bred

Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo , evo cvetic  :[ Znaci google?  :Bog
Fino, bas mi je drago sto ima nekog i iz Banja Luke, bilo bi lepo da u posebnom topiku opisete kakav je nacin studiranaj farmacije kod vas da ne idmeo u offtopic u ovoj temi  :`? :W

Enea

ljudi,kako znate da agbaba pita od 3.jula??

koliko je ta informacija pouzdana???


KADA POCINJE DA PITA U PRVOM DELU JUNA,da odem da slusam ispit...

SPRING

Mislim da samo prof. Zorica pita u ponedeljak, a da Sote i Agbaba pitaju ove nedelje, tako da mozes da probas da odes sutra u 9 do faxa, mada ne znam koliko ce ti znaciti jer se prijavilo dvoje ljudi.... Nisam 100% sigurna, ali mislim da su pitali ove nedelje, mozda su vec i zavrsili....

Enea

da pitali su danas,po jednog studenta,nisam slusala ispit jer..

KAKO JE MOGUCE DA NA DVA RAZLICITA ISPITA BUDEM U ISTO VREME???!!!!

Bred

Pa slusanje nije ispit a nije ni obavezno a pitanje je da li su ti studenti i stigli do usmenog :wink:

bubi

ne znam hoce li vam ista pomoci ako vam kazem da prof Sote dolazi krajem svakog mjeseca u agenciju za Lijekove u BL,a isto smo "naculi" da ce nama rok kod prof Agbabe biti 3.7, jos nista nema zvanicno ali ako bude javim vam sta je kod nas,ali sigurna sam da cete vi prvo znati a onda  tek mi,

toliko iz banja luke

Bred

Sto znaci da ne moze i nas ovde u Bgu ispitivati 3.7. odakle sledi  zakljucak da gornja informacija ne mora biti tacna mada svi studenti pricaju o tim datumima