Kondomi preskupi za studente

Started by Bred, 17-11-2006, 09:09:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Quote from: nasty girl on 19-11-2006, 10:59:15
Durex su ubedljivo najbolji kondomi , nema im ravnih..... :Bog :Bog :Bog
hahahahahahahahha, extra :K :K :K
150 kinti, eeeeeee, to je 5 piva :PI :PI :PI :PI :PIi....

pexualis

Ljudi, podseticu vas filozofije mog caleta: "SEX SA KONDOMOM, TO JE KAO DA LIZETE MED PREKO TEGLE!!!"

Dakle, ako ste u duzoj vezi, i ako ne varate jedno drugo, mozete ga potpuno izbaciti iz upotrebe (pozeljno je da ste se testirali na HIV pre pocetka sex. odnosa) jer postoji ABF film, za ljude koji imaju odnose samo sa jednom osobom. U pitanju je nonoksinol-9, znaci nema greske, a niko muskarce ne tera da bas rizikuju do bola, ali ako se omakne neka "sitnica", nece biti razloga za brigu. Deluje oko 2 sata, a 10 kesica upakovanih zajedno kostaju oko 150... U prevodu, puno zasticenih sexualnih odnosa, uz ustedu skromnog studentskog budzeta! :)

Al-Jasmina

AB film ili ABF film ?

To mu dodje Sperminator iz onog filma "Ponasanje zemaljskih ljudi pri parenju"... :K :K :K :K
Ne znam ja..meni to deluje iffy
ono, alergicna sam ja, alergican je on...pa mu je ...tra la la :roll:

(okoncavam ovaj limerik  :>)

Coolgemini

QuoteLjudi, podseticu vas filozofije mog caleta: "SEX SA KONDOMOM, TO JE KAO DA LIZETE MED PREKO TEGLE!!!"

Dakle, ako ste u duzoj vezi, i ako ne varate jedno drugo, mozete ga potpuno izbaciti iz upotrebe (pozeljno je da ste se testirali na HIV pre pocetka sex. odnosa) jer postoji ABF film, za ljude koji imaju odnose samo sa jednom osobom. U pitanju je nonoksinol-9, znaci nema greske, a niko muskarce ne tera da bas rizikuju do bola, ali ako se omakne neka "sitnica", nece biti razloga za brigu. Deluje oko 2 sata, a 10 kesica upakovanih zajedno kostaju oko 150... U prevodu, puno zasticenih sexualnih odnosa, uz ustedu skromnog studentskog budzeta!

Uhh...citat je stvarno speakless...sta reci....prava reklama za ne koristiti kondom.... :>
Slazem se s tobom za monogamni odnos...da apsolutno u toj situaciji nije potreban kondom(ako su ranije uradjeni testovi na HIV,HBV i bla bla...)
Mada,sve ima svoje ali...i tada nije bash potpuno bezbedno upraznjavati nezasticeni sex...da ne pominjem silne ostale bakterije,gljivice,viruse koji zesce uticu na urogenitalni sistem... :roll:..ali ipak je bolje kad mozesh da uspostavish monogamiju,tada stvarno ne treba da brinesh o nekim krupnim rizicima..Ali promiskuitet??Samo kondom :!

stef

 Pexualis, to je mozda bilo tako pre 10 godina.Danasnji kondomi su mnogo bolji, i sve je manja razlika.Predlazem ti da probas durex ljubicasti, i hansaplast najnoviji.

hulio_salinas

Durex elite!!! (ljubicasti)   :Bog :Bog :Bog

prava stvar... ovo ostalo je manje-vise zivo sra*e...

:>

Al-Jasmina

Kako ko...muska populacija koju znam obicno za Durex kaze da je gola glupost
i neki tajni plan za borbu protiv bele kuge! :>

Ali na trzizstu su i novi brendovi..
samo nemojte neke extra jeftine
iz izloga kiska...
ako se ne cuvaju kako treba,
nema svrhe- onda stisnite petlju pa to uradite kako valja :>

hulio_salinas

ovi novi? ne znam kakvi su izvesni: sisco ili kako vec... ali trojan: pravo sra*e... za malo da postanem cale zbog tih idiotskih kondoma...

Smrda

mikele nemoj da se zestis,molim te....  :cvet
(elita za elitu,ne?!?! :K :K)
kad je u pitanju monogamna veza...stvar dogovora...
a za saranje sa strane...samo kondom...pa sad ako je skup,ko te j**e....sta ces....izbor postoji to je najbitnije...
i testiranje...apsolutno za...

Bred

Tema o kondomima http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=506.0
Tema o kontracepciji http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=2415.0

lycos

kako kaze jedan lik iz kraja "nek se deca volU,daju doprinos povecanju nataliteta..kakvi kondomi..."