Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

A Medenica:(( Svi pricate o Malesevu....a ja ko prokleta uvek zapadnem kod nje:(

Al-Jasmina

Joj, cica mico
samo BEZ TREME, :~
nije Medenica bauk,
rekoh ti da su ljudi izasli i prosli...

Budi, kulturna, ljubazna
i postuj njen autoritet i ende...

Ako znas, neces pasti, i believe!!!!

:)

Coolgemini

EEE.........I dobro se skockaj by the way.... :wink:...da izgledas kao pravi FARMACEUT.... :K :K

zoe

Eh da, nemoj mazati crveni lak za nokte, cula sam da ne voli :wink:

mullala

Kad sam ja polagala, nisam znala kod koga sam i iz nekih nepoznatih razloga sam se istripovala da sam kod Medenice. Tako sam se fino skockala i dosla ujutru na ispit... Ispostavilo se da sam kod Maleseva :)
Oko jednog pitanja mi je pomogla asistentkinja (ne secam se koja), a zbog jako lepog i urednog koncepta i fine ocene na pismenom, profesor me je pitao samo par podpitanja - koja su bila vise zakljucivanje na osnovu onoga sto sam napisala, nego nesto sto se ucilo, i bio je jako zadovoljan mojim odgovorima :) Dobila sam deset, bez obzira na 6 iz fizike...
I, da, i meni je komentarisao nesto za Beograd, u koju sam srednju isla i slicno...
Opsti savet je da za fizicku hemiju moras da budes skockan, bilo da si kod profesorke ili kod profesora, da budes uredan i da razumes ono sto pricas :lol: - kod Maleseva mozes biti malo opusteniji, dok mi se kod Medenice chini da moras da budes ozbiljan sa ekstremnijom dozom postovanja... ili tako vec nekako...

bebica111

hej ljudi vi koji ste polagali fizicku, da li je za medenicina pitanja dovoljno uciti iz onih njenih predavanja sto nam je ove godine spremila ili su potrebne i beleske sa predavanja

katarina

Pa ne znam sta vam je ona davala, ali ja sam ucila elektrohemiju(nesto stampano), praktikum, i atomistiku-beleske sa predavanja. Ja mislim da je to to od poglavlja, nadam se da nisam nesto zaboravila...

Coolgemini

Medenica je na kraju svojih predavanja dala svoju skriptu tj sve njene prezentacije i komentare i oni su ti sasvim dovoljni za njen deo,naravno sa nekim delovima iz praktikuma.Puno ljudi je proslo spremajuci na taj nacin :wink:

bebica111

uh hvala....... sad mi je lakse......... vec sam se uplasila da cu morati JOS nesto da ucim

dekky

E, ljudi, koliko da se zapravo udubim u profesorovu knjigu? Ono je takav smorrrrrrrrr... Jel moze samo najbitnije (po mom izboru)?  :V

zoe

Pa zavisi na koju ocenu pretendujes.... Za 10 ti treba sve, a za manje treba manje.... :>
Ne znam da li si upucen ali dosta strana je i sam profesor izbacio iz upotrebe!

Ambiciozni obavezno nek uce grafike, i iscitajte temu, ima korisnih saveta....

katarina

Ma ja sam sa graficima mnoge stvari lakse shvatila...posle ti nekako dodju sami od sebe kad obnavljas, uz njih lakse zapamtis i skapiras pricicu. Ima brdo stvari koje procitas, skapiras i zapamtis za sva vremena! Dosta je sve logicno.....ali zato prvih 100 strana..... veze sa vezom nemam ni dan danas!

Coolgemini

Frafike,seme i oglede obavezno!!!Malesev je oborio ortakinju prvi put jer nije znala neki ogled od silnih mogucih da nabroji...a drugi put je Medenica oborila samo zbog nekog grafika sto nije nacrtala,a umela je da ga objasni..Recite kakav bedak??!!Mislim da je institut za fiz. hemiju stvarno preterao po strogom kriterijumu  :roll:

zoe

Ma nije tako strasno...mada to tako izgleda kad polozis.....
Nego, samo samouvereno i hrabro! To ih obara sa nogu! Ti bolje mislis o sebi, oni o tebi, i eto lepe ocenice!

Coolgemini

Slazem se sa tobom...pitanje je samo koliko ti samouverenje  moze pomoci u svemu tome??!!Znam da vise pomaze,ali barem to kod mene moze da bude i iskljuceno...Maaa...ima vremena za stvaranje samouverenja iz fizicke... :wink: