SEX!!!

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 08:52:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li (bi)ste vodili ljubav na javnom mestu?

Jesam
20 (48.8%)
Nisam
3 (7.3%)
Bih
10 (24.4%)
Ne bih
7 (17.1%)
Nije bitno:-)
1 (2.4%)

Total Members Voted: 41

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 11:05:52
od dobre teme bolji je dobar sex... :angel: :angel: :angel:

Nego, al ste nekad imali sex na javnom mestu(pozoriste,svirka,bioskop,kafic,podijum za igru), pri cemu se odvojene prostorije i toaleti ne racunaju...

Postoji li i¹ta le¹e nego da se seksa¹, a frka da te ne uhvate... :wink:
A raèuna li se pod otvorenim nebom? :lol:

Darker

#16
Uklonio sam anketu, jer postoji tema o kontracepciji, pa ako hoæe¹, stavi je tamo :wink:
A ovo neka bude samo o sex-u :> :> :> :~ :~
I spojio sam teme :wink: Osnivaèi Vampire 666 i Yeca, autorska prava - zagarantovna :> :> :> :>

cvjetic

a sto nikoga nema? :(

yeca

#18
Quote from: lijepa bosanka on 10-06-2006, 10:10:34
     Ravnopravnost-osnova za dobar sex
Da li su muskarci u dubini svoje duse "podeseni" da budu maco i zele uvek posto-poto da sve bude po njihovom-cak i u krevetu??
Odgovor na ovo pitanjeje negativan!!!!!!!
Jedna studija univerziteta u Cikagu pokazala je da su muskarci(i zene) mnogo srecniji u kulturama u kojima vlada ravnopravnost. U drustvima u kojima dominira muski princip,taj broj je neuporadivo manji. Cak i zelja za ljubavlju je vidno manja...

     Maca pojela jezik
Zene vole da za vreme vodjenja ljubavi slusaju nezne,a ponekad i bezobrazne reci.
Ali je mali broj muskaraca koji tokom seksa voli da prica.Razlog tome nije odsustvo maste,vec jednostavno nisu u mogucnosti to da rade.Za vodjenje ljubavi aktivira se leva polovina mozga,dok za govor desna.A posto ove dve polovine nisu bas najbolje povezane.muskarci mogu ili jedno ili drugo,ali ne obe stvari odjednom! :lol:

P.S.Ovo su neki mali tekstovi koji ce nadam se rasplamsati ovu temu! :wink:

Bravo Bosanko!!
Samo je Napoleon mogao da radi vise stvari u isto vreme!
A kazu da i Blizanci mogu takodje :)

Hvala Darkeru

Vampire 666

To se mozda odnosi na glupe mushkarce. Ja imam dovoljno mozga za multitasking te vrste... :lol: :lol:

nasty girl


ja bas mislim da muskarci mogu da rade vise stvari kada vode ljubav... :lol: :lol: :lol: :lol:

willie the scot

mozemo...recimo...istovremeno da gledamo utakmicu,navijamo na dva fronta,ha,ha...
Quote from: nasty girl on 10-06-2006, 20:46:39

ja bas mislim da muskarci mogu da rade vise stvari kada vode ljubav... :lol: :lol: :lol: :lol:
mislim da muskarci cute tokom sexa zato sto se plase sta bi mogli da kazu(necije ime,recimo,...u tim trenucima je ponekad tesko potrefiti pravo ime,a kada napravis tako kardinalnu gresku u tim trenucima nema povratka),so,...keep your mouth shut and carry your dog with you(and by dog i mean...

lijepa bosanka

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: Mudro zboris....zemljace...

vladimir


Vampire 666

zanimljivi rezultati ankete....

nasty girl

Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 21:20:03
mozemo...recimo...istovremeno da gledamo utakmicu,navijamo na dva fronta,ha,ha...
Quote from: nasty girl on 10-06-2006, 20:46:39

ja bas mislim da muskarci mogu da rade vise stvari kada vode ljubav... :lol: :lol: :lol: :lol:
mislim da muskarci cute tokom sexa zato sto se plase sta bi mogli da kazu(necije ime,recimo,...u tim trenucima je ponekad tesko potrefiti pravo ime,a kada napravis tako kardinalnu gresku u tim trenucima nema povratka),so,...keep your mouth shut and carry your dog with you(and by dog i mean...

stvarno zanimljivo razmisljanje... :` :` :` :`

pereca

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 21:41:07
zanimljivi rezultati ankete....

A da li je stvarno tako ili vazi ona stara - psi koji laju, ne ujedaju  :roll:

Vampire 666

S obzirom da je anketa anoninimna ne bi trebalo...
El vam se dopada ideja o seksu u prirodi?

willie the scot

ja sam vise zimski romantik pa ne bi bilo zgodno,...na hladnoci dolazi do necega sto se zove "shrinkage"

vladimir

Ma, bre, sex je sex gde god da se desava! :V  I svuda je dobro! :~
Barem bi trebalo tako da bude...