Upozorenje: Sokovi nisu voæe

Started by Bred, 27-12-2006, 10:37:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

#30
Gazoza, Makednoski sok
Bio je bilbord sa sentencom: "Vi¹e od hemije"
hahahahahah :siza:

marer_86

Quote from: Darker on 11-08-2007, 18:16:47
Gazoza, Makednoski sok
Bio je bilbord sa sentencom: "Vi¹e od hemije"
hahahahahah :siza

dark nemoj sad da se reklamiras tu ... znam da imas neke "sitne" akcije tuj .c .c.c.c. :K :K :K :K

Ivke

Nectar su najzdraviji sokovi trenutno na nasem trzistu...kazu odgovorni...Po meni ni Takovo uopste nisu losi...a Hello su definitivno otrov...

Wlada

SUvoce su ekstra sokovi + su okarakterisani kao zdravi!!

katarina

ja mislim da su cista hemija, pogotovo oni od pomorandze! Na ovima drugima ni ne primetis, a na narandzi najlakse!

Wlada

 :nene: Fazon je sto poznajem coveka koji radi na kontroli tih sokova i kaze da su SU voce jedni od najboljih. Inace  svi ti koji imaju napucanu ambalazu su u stvari krs jer ne mogu svojim kvalitetom da privuku potrosace nego udaraju egzoticne slicice na pakovanje.

Ivana_89

su voæe... mislila sam da su bolji, ali danas sam pila onaj od narand¾e i mogu vam reæi da je imao ukus deterd¾enta  :bljak:

meni su next sasvim ok  :)):

Wlada

Next sokove prave od soka tikve sa time sto dodaju malo narandze i sastojaka koji daju takav ukus  :bljak:

Ivana_89

ovo je bilo za SU VOÆE Vlado  :bljak:

a next imaju bolji ukus, barem po meni...

Enea

mene muchi kiselina od svih tih sokova, sigurno imaju puno konzervansa :hmm

Wlada

Ne ne Ivana.... NEXT  :bljak: ,  Su voce  :peace:

Darker

Proèitajte naslov teme :K
U Politici sam èitao, a ne naðoh na netu, da je sok od jabuke po nekim pitanjima mnogo bolji od same jabuke. Kao ¹to je recimo keèap bolji od samog paradajza...

Wlada

Mislis kao:
PIVO bolje od jecma
VINO bolje od grozdja
SLJIVOVICA bolja od sljive
DUNJEVACA bolja od dunje...     :>  :>

AquArius

opste poznato
sok od tikve + ukus odgovarajuci = neki gusti sok
sok od jabuke + neki ukus = bistri sok ..

volem Nectar .  :happy:

prostite za off.

Darker

Pa ok, ne ba¹ tako, ali recimo keèap ima veæi sadr¾aj likopena od samog paradajza... :wink: