I kolokvijum iz patofize

Started by Kamicak, 05-02-2007, 13:58:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kamicak

#30
Kod profesorke Radosavljevic su rezultati u cetvrtak,u 15 do 12
Za Prof Leposavic ne znam:)
pozz svim hrabrim (citaj ludim) ljudima,koji izadjose na kolokvijum

tarantulica

Valjda u èetvrtak posle predavanja..... :hmm

Darker

Ovo je neverovatno. Da bi saznao da li si polo¾io kolokvijum-mora¹ da se pojavi¹... Pa jeste, treba imati hrabrosti i to se ocenjuje na ne¹m faxu... ono...

MiKy

#33
danas je samo 10-ak ljudi islo da vidi rezultate i kako saznajem samo je 4 polozilo ..zato ona ne sme da objavi rezultate... :F

sandric

ja mislim da je petoro ljudi polozilo od ovih koji su se pojavili

tarantulica

5 od 12 koliko je bilo kod prof. Radosavljevic?

Sad mi je jasno shta je znachila njena rechenica:"Sad ste videli kako izgleda, pa izadjite na ceo ispit u junu" ...

MiKy

ma stvarno su bezobrazni 5 studenata da polozi a sigurno je izaslo 40-ak...mogla bi bar predavanja da im budu bolja kad vec daju takve kolokvijume.A na pitanje: `odakle mi to da naucimo kad nema u knjizi?` odovaraju:`pa morate malo opsirnije?`   .grins.

tarantulica

MiKy, mislim da se tih 5 studenata odnosi na one chiji je kolokvijum pregledala prof. Radosavljevic... I bilo nas je 12 koji smo bili kod nje.... Ostalima pregleda prof. Leposavic i njihovi rezultati su u ponedeljak.... Tako da ce verovatno poloziti vishe od petoro ljudi...

Slazem se da je prolaznost mala, jer 5 od 12 nije ni 50%....
Ali, to je valjda logichan nastavak fiziologije.... :wall:

MiKy

aha onda `ok` ali mi stvarno nije jasna ta fora sa rezultatima

tarantulica

Koliko rokova vazi polozen I kolokvijum?

irena

Prosle godine je vazio zakljucno sa oktobarskim rokom.

tarantulica

A ako se padne u junu, da li se u septembru polaze ceo test ili samo II deo?

irena

Polazes opet samo drugi deo. Taj polozen prvi deo vazi zakljucno sa oktobrom, ako je kao prosle godine.

MiKy

da li i dalje mora da se ide na predavanja da bi se steko uslov za polaganje preko kolokvijuma?

Darker

Ne, takva odredba je bila u suprotnosti sa Statutom (predavanja nisu obavezna :wink:)
U svakom sluèaju, ja sam i bez predavanja imao pravo da izaðem na prvi kolokvijum... Mada, iako je obimnije spremati ceo ispit, toplo preporuèujem da se izaðe ipak na ceo ispit :cvet