©ta godi ¾enama

Started by Bred, 22-06-2006, 12:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

willie the scot

ne pristoji lijepoj djevojci da  :P...sto,jel imas kandidatkinja?

SandraD.

Quote from: willie the scot on 03-07-2006, 23:25:03
100% iskrenost ne postoji,i bila bi pogubna.zato ljudi trpe male gluposti koje ih nerviraju i koje vremenom zavole,mislim da postoje neke generalno iritirajuce stvari koje bi muskarci i zene trebalo da izbegavaju.sto duze mislite na pocetku da je neko savrsen,lakse cete prihvatiti da nije...bez uvodne zaljubljenosti nema ljubavi...
U pravu si,samo ne znam za ovu iskrenost kako to mislis?A i zaljubljenost je jedna velikaaaaaaa varka......,obicno se brakovi raspadaju kad "to ne misli glava,nego srce"....eh........

lijepa bosanka

Quote from: willie the scot on 03-07-2006, 23:32:03
ne pristoji lijepoj djevojci da  :P...sto,jel imas kandidatkinja?

Sta ne pristoji.....da "licka"?? Pa stooooo....danas je 21.vijek.....hahahahahaha....
Ali eto da ne budem nepristojna: "Hoces da mi izvines?"  :lol: :lol: :lol:
Pa mozda se i nadje neka.... :` :roll:

eh....sandra....kod mene uvijek misli samo srce....sta cu kad nema sta drugo!!!!  :K

SandraD.

Nemoj tako,to je masovna pojava......90%brakova zbog toga propada.......

AquArius

Quotepo meni,ne bi trebalo o tome mnogo razmisljati....neka ide prirodno,spontano...najvaznija je iskrenost..partneri jako dobro osecaju sta jedno drugome treba,nema tu neke filozofije..... 

:`  :happy:

pereca

Quote from: lijepa bosanka on 03-07-2006, 23:37:42
Quote from: willie the scot on 03-07-2006, 23:32:03
ne pristoji lijepoj djevojci da  :P...sto,jel imas kandidatkinja?

Sta ne pristoji.....da "licka"?? Pa stooooo....danas je 21.vijek.....hahahahahaha....
Ali eto da ne budem nepristojna: "Hoces da mi izvines?"  :lol: :lol: :lol:
Pa mozda se i nadje neka.... :` :roll:

eh....sandra....kod mene uvijek misli samo srce....sta cu kad nema sta drugo!!!!  :K

Dobro bre, kumovi, zar svadba nije pala? O cemu vi pricate? Ne recite mi da sam pocela da umisljam stvari koje se nisu desile  :PI

lijepa bosanka

Ma nece willie....predomislio se.....kumo....svasta ce se meni desiti... :>
Ne umisljas....sve ugovoreno bilo....i on odustao.... :roll:....on kad je htio...ja sam razmisljala....sad kad ja hocu on nesto i nije zainteresovan....
Ali bices ti meni kuma.....i bez toga..... :wink:

pereca

Ups, izgleda da sam se prerano ucirkala, pa sam propustila beg sa oltara  :PI
Willie  :F
Ne znas sta propustas.

Kumo  :*

lijepa bosanka

Nemoj ti....ja cu njega... :F :F.....(mada i zenama godi..... :F!!!!!!!!)  :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

:wink:

pereca

Pa, gooodi, malo, moram da priznam  :embarrased:

vladimir

Zenama godi da bicuju? :lol: :lol: :lol:
Spank me... :V :V :V
Buhahahahahahaha, a kad mi vas bijemo-narusavanje zenskih prava! :K
Pozdrav svim zenama ovog sveta, a najveci Jedinoj... :* :* :*

lycos

svakome godi paznja,posebno zenama, kada pokazemo da nam je stalo do nje..to ne moraju biti avioni kamoini,bitne su sitnice..."sitnice koje zivot cine"

lijepa bosanka

Quote from: lycos on 05-07-2006, 17:51:36
svakome godi paznja,posebno zenama, kada pokazemo da nam je stalo do nje..to ne moraju biti avioni kamoini,bitne su sitnice..."sitnice koje zivot cine"

Apsolutno se slazem!!!!  :wink: :)

lycos

 "najmanje su srecni oni ljudi koji imaju najvise razloga da budu srecni. ima osoba koje su gospodari zlatnix rudnika,a ne osecaju se srecnim" -j.duchic..neki ljudi se zadovoljavaju malim stvarima,to je lepota zivljenja.. kada budem upoznao takvu_ne pustam je :)

willie the scot

da,ali ako ne zelis rudnik zlata onda si u velikom problemu...if you know what i mean...