VIP - novi mobilni operater

Started by benefit, 10-06-2007, 21:16:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malena

#75
Pa na to ja ne bih znala sta da kazem,jer sam karticu samo aktivirala i ne koristim je ipak necu da menjam broj,zato i ne znam zasto sam je kupila... Mozda imam neki stari telefon koji ne koristim,a imam sigurno posto ne znam kolko sam do sada promenila,pa ce mi ta kartica stajati kod kuce inace ne mogu da nosim dva telefona,nekad mi je i ovaj jedan previse...
Moje drusrtvo obicno zna da kaze kad bi im zivot zavisio od mog javljanja na mobilni davno bi vec bili mrtvi... Toliko o mom odnosu prema mobilnom,samo mi sluzi kad meni nesto treba,ali zato uvek moram da imam kredita... Ne vidim svrhu imati mobilni,ako nikad nemas kredita,a znam mnogo ljudi koji tako funkcionisu...

Sad se setih da mi je kad sam aktivirala karticu na telefonu se pojavilo R sto oznacava roming,i pitala sam ih zasto je to tako,rekli su mi da jos uvek nemaju svoje predajnike,vec koriste od mts-a pa je zato kao roming,ali da to kao nista ne smeta,kad sam poslala poruku cinimi se da su mi naplatili 2.94 ali nisam bas sigurna nemojte bas da mi verujete...Ovo je sve sto ja znam... I tu poruku sam poslal da bih karticu aktivirala..

Bred

Kakwe to weze ima mts predajnicima?!lazu :K