Cime se "dopingujete"?

Started by Bred, 21-06-2007, 13:23:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Va¾i kockalone!  :fancy:
Pjevam, igram, pjevam, igram... Èek, èek, ne¹to mi fali! Ah, ha! :PI:
Pjevam, igram, pijem...  :ziveli

kockalone

ok,al zasad kafu i tako to...ne znam jel alkohol mozda nije kontraindikovan sa knjigom :wink:...a kad ispiti prodju :ziveli! :)

philoserbiana

treba da prodje oko 3 meseca od koriscenja preparata ginko da bi delovalo...necu nista da kupujem od tih preparata,jos nije dogorelo...uvek imam jednu guaranu u frizideru u vreme ispitnog roka za svaki slucaj,a najbolje je kada izjutra vezbas(izigras se)i adrenalin samo sljaka posle za tebe...vezbanje,manje hrane i harmonija u dusi i glavi...a kafu sa mlekom volim i ovako i onako  :K2:

frckica-j

Pa sad, moja dobra prijateljica svaki put pred ispit krkne jednu ljutu. Smiruje ¾ivce, spu¹æa pritisak... Ona ka¾e da njoj poma¾e.  Lièno, nisam probala. Ne bi valjalo da poènem da se smijem i lupam gluposti k'o blesava na ispitu. (Dodu¹e, ja i jesam blesava, sa etanolom ili bez njega!)

kockalone


frckica-j


Bred

mozda sam vec i rekao ali ljudi od tolike kafe dobicete cir ...  :nene: :molim:

kockalone

PA ja nisam neki ljubitelj kafe,ali nekad moram...ne probudi ona mene zbog svog hem.sastava vec se potrudim da bude tako grozna da se odmah rasanim.Konzumiram je samo u ispitnom roku,nece valja cir da me strefi a005.Evo,kad prodje ispit nema kafe :>:

Enea

ja kafuuuu oboozaaavaaam!
naravno bez mleka, bez shecjera.
jeste znali da espreso iako je kao jachi ima mnogo manje kofeina nego " turska " kafa?
mmmmm, kafaaaaaa.

a chir? ma kakav cir, mogu ja i deterdzent da popijem i da mi ne bude nista osim da mi izlaze balonchicji iz  :jub:. hehehe

frckica-j

Hm, da, ima i toga. Za èir, mislim. Zato u periodu kada ne uèim nastojim da je ne pijem uop¹te. Bude te¹ko prvih par dana, ali uspije se. Hehehe. A opet, bolje i kafa nego red bul i sva slièna piæa. Ima tema o njegovoj ¹tetnosti. O persenima i sliènom, neæu ni da razmi¹ljam. Ne volim nikotin i stogo sam protiv pu¹enja, ali mislim da je i to bolje od sredstava za smirenje...

diskaaa

ja imam katastrofa zeludac(i velike predispozic. za cir)cika doktor mi je zabranio kafu(eventualno 1 retka dnevno),alkohol i cigarete..a ja konzumiram sve..sta cu kad me kafa najbolje razdrema,alkohol razdrma,a cigarete smire :bljak:salim se,trudim se da imam meru.

frckica-j

Ja imam prijateljicu kojoj smeta neki sastojak iz kafe. Kad god je popije, ne osjeæa se dobro. Ali zato kolu (ili neko slièno piæe), èaj pa èak i energetske napitke konzumira bez problema. A voli kafu.   a005

AnaCrvena

ja voooliiim kafu...i tursku,crnu bez mleka i secera,i nes sa mlekom,secer sipam samo u one hladne varijante,koje isto voleeem...
ranije mi je kafa bila samo doping,pila sam je kad ucim,spremam ispit...sad mi stvarno prija uvek!

frckica-j

Meni isto. Prije sam je pila zbog dopinga, a sad zato ¹to je ba¹, ba¹ volem. Tursku naroèito. Ove ostale su mi "brlje". E za ovo bi me Itelijani na kolac natakli... :F

mirror-girl

Ja se dopingujem dobrom muzikom,samo mi je to dovoljno i potpuno otkacim!!  :~