Analitièka hemija(iskustva sa usmenog i pismenog ispita,komentari,diskusije,pitanja)

Started by zivanshe, 01-07-2006, 23:33:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sara


Bred


marer_86

ako nema neko tih 208 pitanja ... mada cisto sumnjam.... neka mi se obrati na pm ...nego ...recite mi da li odvojeno rade ovi koji su polozili kolokvijum od ovih sto polazu ceo test ...recimo tipa kao iz fizike!??

a brucosima su cak i prekucali ta pitanja ... sledeci topic ... http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,5790.0.html .... na pocetku teme imas download pitanja ....

Masha

Kad sam ja polagala analiticku nisu razdvajali ljude. Dakle, u amfiteatru su bili i oni koji polazu samo kvantitativni deo i oni koji polazu ceo pismeni.

marer_86

Hvala Masho  :cvet :cvet :cvet


Maslacak

Quote from: Bred on 13-06-2007, 08:01:37
maslacak, ocigledno nemaju svi :wink:

nikad nemaju svi, ali ima dovoljno ljudi...kao ¹to i sam vidi¹, marer se lepo ponudio :)

Daca

Izasao je i raspored za konsultacije kod asistenata(za zadatke) i kod profesorki(za teoriju),kao i spiskovi ko je kod koje profesorke...nema nekog redosleda,poprilicno je istumbano...

marer_86

pa vala daco mogla si da okacis za te konsultacije ... kad su termini :roll: !!!

marer_86


Daca

Konsultacije za teoriju:
utorak: prof.Kaca 12-13:30
sreda:prof.Vera Kapetanovic 12-13:30
ponedeljak :prof.Mira Alexic 11-12:30
cetvrtak: prof.Milena Jelikic-Stankov 12-13:30
petak:prof.Slavica Razic 12-13:30

Konsultacije za zadatke:
15.jun 10-11:30 Valentina Kokanovic
18.jun 10-11:30 Valentina Kokanovic
19.jun 10-11:30 sva tri asistanta
20.jun 10-11:30 sva tri asistenta
(ovaj raspored nisam detaljno pogledala,tako da ne znam kada koji asistent samostalno drzi konsultacije,znam samo za Vanju)

Hromatografija je bila za prvi deo,tako da je za drugi samo extrakcija,a ako radis ceo ispit-onda oba!

marer_86

svaka cast .... :cvet :cvet :cvet :cvet

nego ja mislim da si pogresila za ekstrakciju i hromatografiju .... koliko se secam ... bas je bilo obavestenje da to ence biti za prvi kolokvijum ....

Maza15