Gde izaci u BG-u preko leta?

Started by danijela, 12-07-2006, 20:45:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mimil

Quote from: katarina on 13-08-2007, 12:22:20
Sta je pedja vadi budalu?

kad porastes kasce ti se samo...  .blah.

katarina

#61
Quote from: mimil on 13-08-2007, 15:05:50
Quote from: katarina on 13-08-2007, 12:22:20
Sta je pedja vadi budalu?



kad porastes kasce ti se samo...  .blah.
Pa da sam se smarala i gledala Velikog Brata, verobatno bi mi se kazalo samo :cvet

Darker

Peða d Boj- budala, "stari rocker" vadi svoju pi¹u od mikrofona i ne¹to se gubi sa njom, dok svi prisutni ne krenu da vri¹te i dahæu i stenju od muke...

katarina

Drago mi je sto sam izgleda jedna od retkih koja to nije videla! Slikovito opisano, nema sta! Jel zakljucak da Pedja na free peva Jugoslovenku?:)

Darker

#64
Recimo :hmm :wall:
Sinoæ sam se odu¹evio jendim finim mesta¹cetom kod Cvetkove pijace...
Ni¹ta spec, ali dokaz koliko malo mo¾e da bude mnogo.
Fina atmosfera, neke foteljice u ba¹ti, mala fontana, neke baklje gore i teraju komarce, maèka dolazi i najopu¹tenije seda u krilo da s emazi, ljubazno vrlo osoblje, cene proseène,(80 din toèeno pivo, limunada, Kapuæino-70)
dezodorans, ulo¹ci, kremica u kupatliu, koje je skrpljeno...
Samo malo treba za lepo raspolo¾enje.
I za preporuku :wink:

katarina


tarantulica

Kosovka  :wink:

(kod okretnice 55-ice)  :cvet

katarina

Zapamticu sigurno, tako mi se zove tetka!:)

2fast

Ada i Kalis su definitivno popularni ovih dana...


mina-L

E,jel bio ko u ovom novom 'Costa cafe'?

cvjetic

ja sam bila u Costa caffe,i bezveze mi je...nasminkani narod iz Strahinjica se preselio tamo,jer je pobogu gazda poznat,i sad je to novi hit... :bljak: jedino sto mi je zanimljivo tamo je to samoposluzivanje,pa moraju da dignu svoju guzicu za sve... :K  inace je ok mjesto u globalu,imaju super vocne smoothyje,i dobru kafu...

tarantulica


cvjetic

okvirno,ok su cijene...kao u Grinetu,mozda za nijansu skuplje,nisam bas sigurna...sjecam se da je taj smoothy sto sam ga pila bio 120 dindzi...a kafu kad sam pila,kupila mi je drugarica,tako da ne znam koliko je bila...

igrackica

Gde je taj Costa cafe?
Ja nisam cula za to.
Ne da mi diras Strahinjica  :F
Nisu svi kafici u Str isti, niti su sve ribe i svi tipovi pozeri i kreteni.  :wink:

tarantulica