potvrdjivanje ispita

Started by mali, 30-08-2007, 11:11:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mina-L

Da,stvarno,koliko je to tacno?! Da nije mozda zbog frke oko prijemnih pa krece od srede! :hmm

Cherry

Ispit nece poceti pre srede. Juce su mi asistenti rekli da profesor pocinje da ispituje u sredu, a za profesrke se jos ne zna...mozda pocinju od srede, a mozda i kasnije...(sto bi bilo super)

mima385

Kada bi sutra mogli da istaknu raspored? Valjda pre 13h, jel tako?

kockalone

Raspored ce izaci posle deset :besetz:cekam

shmizla

#49
Jel moze neko ko je na faxu samo da napise od kog dana koji prof ispituje?

Dobro ljudi, jel taj spisak izasao, ili niko ne moze da napise kad ko ispituje?

lijepa bosanka

Prof.Zorica ispituje od 14.07.

mina-L

od 14.7?!!!!! a  ostali?

shmizla

Sad sam saznala da prof Agbaba ispituje ove nedelje...

mima385

Profesorka Vujic ispituje od 14.7. ali mi je asistentkinja rekla da ipak postoji mogucnost da ce biti jos neka promena i da treba proveriti spisak jos jednom. Tako da je pametno otici sledeci ponedeljak i uveriti se.

Bred

ne bih da vam kvarim radost ali kako je moguce da ispituje od 14.7 kada rok traje do 12.7?!?!  :hm

lijepa bosanka

Brede,mislim da oni to znaju..  :hmm
ja tu ni¹ta ne bih dirala!! :)):

mina-L

Da, ali zasto su onda izbacili vec spisak kod nje ako ce ga pomerati, ne bi bilo fer?! :hmm

shmizla

Pa nije bas ni fer da Agbaba ispituje sad ove nedelje, a Zorica tek one tamo...

lijepa bosanka

Quote from: shmizla on 30-06-2008, 18:51:50
Pa nije bas ni fer da Agbaba ispituje sad ove nedelje, a Zorica tek one tamo...

Agbaba uvijek ispituje prvi dan!! A draga koleginice,mnogo toga u ¾ivotu nije fer,pa se de¹ava!!!  :cvet
Ovakav komentar je za neku drugu temu..

shmizla

Moj komentar je sasvim realan, nije u redu da neki ljudi imaju dve nedelje vise od drugih za obnavljanje, a rec je o vrlo teskom ispitu, i svi znamo koliko znace i dva dana a ne toliko vremena. Ja sam za jednakost za sve.  :cvet