Na¹a baraka!!! Eh, tugo...

Started by frckica-j, 07-04-2009, 13:41:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Teorije mnogo, to je sigurno, ali prakse???

nirre

@frckica
Vase stanje je isto kao nase,male laboratorije,fali oprema,fale reagensi(prosle godine iz gnozije je nas par stud pravilo reagense kako bi se vjezbe osposobile a sto ce biti i ove god nazalost),kao govore da pocinju zgradu da prave ali to nesto pocinje evo 2-3 god,sale male a studenata sve vise. Jednoj generaciji su predavanja na medicisnkom,drugoj na tehnickom faxu a trecoj na djecijoj klinici u amfitetatru. Sve razbacano.

frckica-j

Kod nas je tako od poèetka. Imamo predavanja i vje¾be i na drugim fakultetima: tehnolo¹kom, poljoprivrednom, a da ne raèunamo sale u klinièkom centru ili zavodu za zdravstvenu za¹titu. Napravili su nam 2 sale u baraci, a ni u jednu ne mo¾e da stane 50 ljudi. Ma bajno. Tuga...  a005 O opremi, reagensima i sliènom tek se mogu sabrana djela kukanja napisati...

rebbecka

Quote from: Bred on 10-04-2009, 19:06:28
Valjda bar vise ne lozite, a?

:lol3:

svi znaju kako smo mi lozili i istovremeno postajali "dimljeni studenti"  :K2:
sad toga vise nema al' su nam stolice "nakrivo" postavljene  :K2:
mora kod nas biti nesto  :shock2:

frckica-j

Interesuje me kakvo æe biti grijanje u baraci? I hoæe li ga biti uop¹te?

Lesko987

Dodjite u Nis. Imamo parno grejanje, reagense i 30-tak mikroskopa.

rebbecka

ja sam nekidan u jakni bila na ispitu,al' kontam da ima grijanja ;o)

a lesko,vjeruj mi sad da ponovo upisujem faks,u bl farmaciju sigurno ne bih upisala...sad mi kasno da u nis idem ;o) a drug otisao u nis gradjevinu da studira ;o)

Lesko987


rebbecka

njemu je super  :wink:
al' sta mi vrijedi,kad je meni sad kasno,jedino ako budem upisivala jos neki faks,eto me dole  :wink:

Lesko987

Imas doktorske studije farmacije.

frckica-j

Vau, ala ti izreklamira svoj fakultet Lesko! Ma¹ala! Otvori drugu temu, pa hvali!  :wink:

Ovo je tema za kuðenje, sipanje drvlja i kamenja i kukanje!  :K2:

Lesko987

Pa ne morate samo da kukate.

frckica-j

Nego? ©ta da radimo?

Na¾alost, veæinu studenata interesuje samo kako ¹to vi¹e predmeta da prenesu u sledeæu godinu a da im dozvole upis.  :dole: A kada se i postavi pitanje vezano za to gdje odlazi novac od ¹kolarina, ka¾u nam da je farmacija skup fakultet i da smo sreæni ¹to imamo i to.

Ako ima¹ neku pametnu ideju ¹ta bismo mogli da radimo, rado bih te saslu¹ala...


rebbecka

iskreno,voljela bih da farmac.odsjek ne postoji u bl,jer u ovom slucaju ne mozes se voditi parolom "bolje ikakav nego nikakav"...al' ajd...mi smo,ko sto ti frckice rece studenti drugog reda na medicinksom fakultetu u bl...jedino da se uhvatimo knjige,sacuvamo ovo malo zivaca i pokusamo se rijesiti ovog cuda sto prije,pa onda,one druge ziotne brige  :K2:

iwanna 87

Joj,frcka i nas u Bg-u,je kao elitni,a on prokisnjava!!! Svake god sve vise i vise i grejanje je slaboo,a nekadga i  nema.. na predavanju smo u jaknama,ja vec imam cistitis zaradjen,a kao mentol se oblacim...,prosto mi doje da se :bljak:...Ako vam se greju barakice,to je bar nesto,ovako ti nista ne vredi velikooo stvorenje,koje prokisnjava i gde hladddnnnooooo.... :help2: