Gde izaci u BG-u preko leta?

Started by danijela, 12-07-2006, 20:45:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

qwertz


sandric


Darker

Ljudi, aj sad ozbiljno, ne ¹krtarite na opisima, slobodno, neæu nikoga da :F zbog toga :K :K :K :K

sandric

Evo veceras ima zurka na sajmu koju organizuje Filip Moris...gostuje Junior Jack

Darker

Stiglo leto, pa da osve¾imo temu :K

Caffe Marshall, TC sremska u Sremskoj(logièno :K) 1. sprat.
Pivo 60 din. Yu-box sa rock mjuzom. Za mene dovoljno.

Korèagin, a ako je pun, oma pored njega Club Mar¹al, pivo, svirke, fancy - jazz mesta¹ce... Opu¹tencija...

Sole

predlozite mi neki splav(klub) sa dobrom muzikom techno, house, posle ako ide nasa bilo bi lepo!
kazite mi samo kojim danima je sta.;-)

Smrda

jao,
tehno,house...
Sound pusta takvu muziku,i splav pored njega
tu je jos i Blay,ali ne znam kojim danom,
ne znam sta je sa freestylerom ovog leta,
letnji Baltazar,....
a za nasu muziku,...
ne znam,valjda svi ostali spalovi na keju..
Akapulko,Boem,recimo.....


Red shoes,na Adi, i dalje  rulzzz...
pogotovu subotom uvece..
a cetvrtkom sviraju Kubanci

takodje,
iam jedan klub u Zemunu,negde na Gardosu,
zove se Sttudio,
sviraju jazzz i mnogo je opusteno....


dnevna kafa-Ada,Bre i dalje,splavovi na 25.maju....

eto malo sam osvezila temu...hehhe


zoe

А има један нови сплав на Сави, тачно испод моста који мења боје... Мислим да се зове Фламинго, а ваљда је то летња варијанта Клуба поштовалаца сигурног секса... Елем, почели су и са салса вечерима... али ме сад уби да се сетим који је дан био (ипак је распуст, појма немам који је дан и датум)... :>
Сплав изгледа екстра и за дневну блеју пошто има и базен :igra:

zabica

Quote from: zoe on 28-07-2007, 21:03:38
А има један нови сплав на Сави, тачно испод моста који мења боје... Мислим да се зове Фламинго, а ваљда је то летња варијанта Клуба поштовалаца сигурног секса... Елем, почели су и са салса вечерима... али ме сад уби да се сетим који је дан био (ипак је распуст, појма немам који је дан и датум)... :>
Сплав изгледа екстра и за дневну блеју пошто има и базен :igra:
jel taj bazen upotrebljiv? u smislu - moze li se tu kupati, pa piti pice sa strane i te takve zabavancije?  :lol:

zoe

Баш то Жабице! Екстра месташце! Наравно, базен није олимпијски па да тренираш 1500 метара слободним стилом, али за бањање и пићенце на ивици пун погодак! :)

willie the scot

...splav amsterdam...nije na amstelu, nego na dunavu.opusteno, lepo uredjeno mesto, ne previse fensi, ogromna basta na vodi, sofe za zavaljivanje, pastelne boje, foxy hostesa...savrseno za blejanje...
tenis ili biciklanje adom...aktivnija varijanta...


katarina

To je Amsterdam danju, nocu je to sasvim neka druga prica. A sto se tice hostese, ponekad mi dodje kosu da joj pocupam! Kakvo neprijatno stvorenje!

igrackica

Mmmm, Amsterdam je vrh, ja ga obozavam, mada mi je Monca malo draza. Najlepse mesto mi je Nachos, u Strahinjica, jer tamo nije vruce ni kada je 40 stepeni i naravno Ski staza na Kosutnjaku.
Za nocne varijante ne bih znala, retko izlazim leti u Bg-u, ali kazu da je na Sound-u extra ove godine, a Ada je uvek aktuelna :)
A kakva je voda u tom bazenu na Flamingu, je l' se filtrira ili menja ili sta, imam fobiju od tih bazena, inace zvuci bas primamljivo. Je l' veci od bazena na Blay-u, koliko se secam danju se tamo niko nije kupao.

zoe

Quote from: igrackica on 04-08-2007, 06:11:39
A kakva je voda u tom bazenu na Flamingu, je l' se filtrira ili menja ili sta, imam fobiju od tih bazena, inace zvuci bas primamljivo. Je l' veci od bazena na Blay-u, koliko se secam danju se tamo niko nije kupao.
Бојим се да нисам баш толико упућена да одговорим на ова питања... :ohwell:
Људи су се купали чак и око 11 увече када је већ почињала салса...

stef