potvrdjivanje ispita

Started by mali, 30-08-2007, 11:11:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ðurða

iza¹li su spiskovi i svi prof pitaju od 9.-12.juna :nonono:

mina-L

Divota! :wall: Ipak onda cekam julski rok! :box

shmizla


sladjana

Potvrdjivanje izlaska na ispit u julskom roku je 27.06.,a usmeni pocinje 30.06.

mina-L

..i verovatno ce i tad zavrsiti s ispitivanjem za tri dana,dzaba sto julski rok traje do 12.jula! :box

mima385

Da li je potvrdjivanje 27.6.  od 9 do 10, ili ja imam pogresnu informaciju? Tog dana ce i spiskovi...nema kad posle

ðurða

 mima385 jete potvrðivanje 27.6 od 9-10h,ali milim da æe spiskovi izaaæi ili kasnije u toku dana ili sutrdan  :cvet

mima385

Koliko sam ja upoznata, raspored polaganja izlazi u ponedeljak, prof Sote pita od srede, a za profesorke se jos ne zna! Jos nisu ni izasli spiskovi kod kog smo profesora...

Ako neko zna nesto vise, ili ako ja gresim, molim ga da se oglasi!!!!

shmizla

#38
Ja sam nesto cula da ce danas na netu moci da se proveri ko je kod koga, ali to su preliminarni podaci, i mogu da se promene, tek ce taj spisak u ponedeljak biti konacan.. Bzvz je sto cemo saznati kod koga smo dan pred ispit a oni svi pitaju razlicite stvari...  :wall:

Ljudi na sajtu faxa je izaslo ko je kod koga, i to je konacno, posto su zalbe vec bile!!!

mima385

Ja sam kod Zorice :happy:
Ako neko cuje kad pocinje ispitivanje, neka pliz javi! Volela bih da znam pre ponedeljka!

mina-L

I ja sam kod Zorice,to je valjda ok?! Ja cuh da pitaju od utorka,al to nije sigurno! :hmm

5Nili

Jel ovo sigurno konacno za profesore? Ja cuh da prof.Sote pita od utorka,a profesorke od srede ili cetvrtka.

mima385

Da konacno je za profesore, jos se samo ceka kad ko ispituje...

pufnica

ispitivanje pocinje u sredu... O0

shmizla

Odakle ti to? Koliko je sigurna informacija?