Usmeni ispit

Started by pufnica, 30-05-2008, 15:18:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pufnica

ej,jel zna neko gde mogu da nabavim pitanja za usmeni iz broma?unapred hvala O0

xxx

pa si nasla da pitas na tehnologiji...

Bred

http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,7383.msg214943.html#msg214943

mina-L

Jel usmeni krece od 12.juna ili od 16-og? :hmm :cvet

pufnica

usmeni krece od 16.,,kada izadju rezultati prakticnog,tada izlazi raspored...srecno....a sto se tice tehnologije...hmmm :batina

katarina

Ajde sad neka mi neko iskreno kaze Kakva je prof. Sobajic??
Moja kombinacija u junu je Sobajic-Vuleta....uhhh

pufnica

ja znam da je ona ok...ma nauci samo,bice sve dobro...bromi su stvarno zanimjlivi...

Iris germanica

Da li neko moze da mi pomogne oko pitanja iz opsteg dela "Postupci i nacin izrazavanja metabolizma i nacin izrazavanja",nemam predstavu sta bi tu trebalo da se kaze?  :hmm 

makica

U koliko sati je potvrdjivanje za usmeni sutra da li neko zna?  :wave:

katarina

Iako sam ja vec potvrdila, meni u mom planeru pise da je od 10-12. Proverite, jer sam to napisala pre jedno 3 nedelje.

bla,bla,bla

Da li neko zna da li se spiskovi za usmeni prave po azbuènom ili abecednom redu?!

summer

Spiskovi se prave po azbucnom redu, juce mi je tako rekla asistentkinja..

Iris germanica

Nije valjda da niko ne zna da odgovori na ovo pitanje?

Da li neko moze da mi pomogne oko pitanja iz opsteg dela "Postupci i nacin izrazavanja metabolizma i nacin izrazavanja",nemam predstavu sta bi tu trebalo da se kaze?  razmislja 

Iris germanica

Imam jednu molbu-ja sam na usmenom kod Ivanke Miletic,16.sam,a to mi nikako ne odgovara.Pa ako bi neko hteo da se zameni sa mnom za bilo koji drugi dan,ili ako neko ne izlazi a kod te prof. je na spisku bilo koji drugi dan neka mi javi da bih mogla da upadnem u njegov termin jer su mi rekli na institutu da jedino tako mogu.Inace danas su izasli spiskovi kod svih profesora,po azbucnom su redu. Ispitivanje je 16., 18., 19., 23. i 24-kod prof. Miletic.

Ako ima neko ko moze da mi izadje u susret,neka mi posalje poruku.
Unapred hvala. :help2:

Marince

Pa rekli su da ce staviti na sajt spisak,a nema nista! :F