Na¹a baraka!!! Eh, tugo...

Started by frckica-j, 07-04-2009, 13:41:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Moja Ivana, kod nas je bila situacija da smo imali barake kojima je pod propadao, u kojima je grijanje bilo peæ bubnjara, koja ne zagrije nego zadimi (dimljeni studenti) kad se zalo¾i, ako se uop¹te zalo¾i.

Na predavanja smo donosili jastuèe za sjedenje, i pisali sa kapama na glavi i rukavicama. Ruke grijali na one projektore za folije.  :shock2:

Pored tih starih baraka je ljeti bilo opasno hoditi jer niko nije kosio travu, trava naraste do pola èovjeka. Jednom su na¹li zmiju dugu vi¹e od metra. O ostaloj fauni da ne prièamo. :bljak:

Uglavnom, ove barake smo dobili jer su te biv¹e postale toliko tro¹ne da nisu smjeli studente da puste unutra zbog opasnosti od uru¹avanja. A ¹to se cistitisa tièe, svi smo djecu ostavili na fakultetu, i ko zna kakve jo¹ bolesti pokupili jer je higijena bila  :bljak:...

iwanna 87

A,majko mila Bozja.... Gde im odose pare od skolarine?? Idiot i glup sistem.... I stoci se brine oko stale,valja mleka da daju, dase tele,da ne   ozebu... Mi smo gori od stoke....
Ta od 1 metra mi lici na smuka,ili temenjacu.. Sarke nisu tolke.. ali,ne znaci da ih nema... FUJ!!

frckica-j

Sad smo dobili baraku koja na ne¹to i lièi. Bo¾e pomozi...

anci89pg

Cao, ja sam nova na forumu....nijesam znala da u takvim uslovima radite u BL...mislila sam da je kod nas grozno jer nemamo svoje prostorije i gubimo veliko vrijeme zbog toga sto idemo od lab do lab, ali su lab dobre....mislim da ce se to rijesiti, ako ne onda treba izvuci maksimum i nauciti koliko se moze....jer je bitnije znati, nego gdje si studiraala...Veliki poz od farmaceuta iz pg

frckica-j

Zdravo Anèi i dobrodo¹la na forum!  :love:

Tu si u pravu, mada i znanje je upitno ako nema¹ uèila pomoæu kojih uèi¹ svoj posao!

Naroèito nam bude krivo kada pogledamo druge fakultete, ¹ta sve imaju i u kakvim uslovima studenti studiraju, a mi... ko to tamo peva. Mada, stvari idu polako nabolje, to jeste istina.  :wink:

ninica

tuga ...iz barake u baraku ....

frckica-j


lingvaleta

e Frcko,al nije nam bas toooliko losa baraka...ili je meni toliko bilo muka od one stare da mi ova dodje kao Four seasons:)...doduse mala jeste,stolice su-pa ja samo ne znam gdje ono zbavise.....al imamo roza venecijanere:.A to je bolje od neimati venecijanere i najlona na prozorima....:)ponekad CAK se nadje i  :tpapir: :K2: :K2: :K2: :K2:
Losi su nam uslovi al kakvi se samo buduci farmaceuti tu skoluju....ma ni ne treba nam nista:) :streber: :streber: :streber: :streber:

frckica-j

U pravu si ti koleginice, bolje je nego ¹to je bilo. Ali uporedi na¹u baraku i zgradu gdje je stomatologija. Trebalo bi da je isto, zar ne?